gerçekten elbise oynamak için nasil

Çocukken elbise oynamaya sevseydin, sanslisiniz. Hiç büyümek zorunda degilsiniz. Gibi elbise kadar oynamak için sayisiz firsatlar vardir bir yetiskin kez aramak için biliyorum.

resmi bir firsat olusturmak

Hayatinizda elbise biraz tanitmak için harika bir yol resmi bir firsat tanitmaktir. Bir aksam opera veya performans görmek için diger önemli satin bilet var. Önce veya sonra resmi bir aksam yemegi plani ve daha sonra yogun alisveris olsun. Bir kokteyl elbisesi ve gerekli aksesuar ve temel giysiler her gerekir. Alisveris baslayin ve bunlari tüm deneyerek elbiseler araciligiyla almak gibi biraz Pretty Woman oyun. Isiniz bittiginde zaman, güzel bir yeni bir elbise, yeni ayakkabi, yeni bir çanta ve soyunma odasinda oynarken eglenceli olabilir ne kadar için yeni bir takdir olacak.

Kendi oyun yapmak

Sizin için alisveris yapmak için resmi bir firsat yoksa bile, yine de kendinizi iyi kiyafeti herhangi bir tür için bakarak alisveris merkezinde oynarken eglendirmek olabilir. Eger öldürmek için birkaç saat varsa kendi özel günlerinde ya da sadece bir günlük oyunu yapabilirsiniz. Seyahatiniz için bir amaç tanimlayin ve basladi alisveris olsun. Arkadaslarinizla geliyor özel barbekü varsa, örnegin, size gerçekten seviyorum bir sey bulana kadar bulmak ve sonra seyler deneyebilirsiniz en güncel ve rahat bir kiyafet bulmak için bir hedef yapmak. Çok sik harcama saat seyler denemeye ve mükemmel aksesuar ve ayakkabi için arama sevinç olmadan seyler kapma basvurmak. Her kiyafet almak için bir oyun yapmak.

Halloween giyinmek

Tabii ki Cadilar Bayrami ile ilgili ve elbise oynamaya söylenecek çok sey var. Onlar hile mi-tedavi gitmiyor bile büyük çocuklar, hem de bu tatilde giyinmek oynama sansi almalisiniz. Bir Cadilar Bayrami bash atmak ve arkadaslar ve aile üyeleri ile giyinmek ya da sadece kapida seker dagitmak için giyinmek olabilir. Orada genellikle sehir etrafinda partilerin bol ve soyunma bir kapak ücret olmadan gece keyfini izin olabilir, bu nedenle vahsi gidip kendiniz giymek gerçekten eglenceli bir sey bulmak.

özel etkinlikler için giyinmek

Fuar ve geçit elbise oynamak için zaman zaman mükemmel firsatlar vardir. Eger, farkli bir kisiligi almak elbette bu sans atlamak için emin olmak için sans kayip oldum. Bölgenizdeki Rönesans Fuarcilik için bir elbise satin almak ve kostüm gelmesi. Kesinlikle bu ask olmaz – Sadece sik sik ücretsiz giris verilecektir, ayrica birkaç saat için eski kisilik döken ve birkaç yüzyil önce bir soylu kadin olmak mümkün olabilir?