gamermodz Xbox 360 denetleyicisi için en iyi hizli ates vardir neden

2007 yilindan bu yana GamerModz Microsoft Xbox ve Xbox 360 denetleyicisi için denetleyici mods ile oyun pazarinda yenilikçi olmustur. GamerModz sadece ilk Rapid Fire modded kontrol piyasaya çikmadi, hepsi modded kontrol için temel atilmistir.

Bu “modded kontrol” pazara zaman, oyun pazarinda bu teknolojiye bir anlik çekim vardi. Bu 13. kristal kafatasi olabilir mi? Bu oyuncular için kayip halka olabilir mi? Ben gereken ilahi bir güce sahip mi? Cevap evet oldu.

Rapid Fire ile bu modifiye oyun denetleyicileri ortalama oyun silah oranlari ates tanri gibi pozlar izin. Eger zincir silahla orman asagi biçme film Predator adam vardi gibi Call of Duty içinde Açildiginda, bütün bir düsman takim asagi biçmek olabilir.
Baslangiçta, herhangi bir yeni teknoloji gibi, pahali oldu. GamerModz herkes Hizli Ates awesomeness göze olabilir çok daha ucuz için müsteriye bu ürünü almak için bir yol bulmak istedi. Her oyun cebine sigabilecek uygun bir ürün sunmak için, bu kötü çocuklardan biri almak için daha fazla kullanilabilir seçenek olmasi gerekiyordu.

2008 yilinda GamerModz Xbox 360 denetleyicisi için ilk gerçek “Mod Chip” yayinladi. Bu mod kablolu ve kablosuz kumandalar hem çalisti yontma. Bu mod chip GamerModz yükleme sürelerini azaltmak ve müsteriye o tasarruf geçmesine izin.

Bu mod chip yayimlanmasiyla birlikte, daha her oyun fanatik bir modded denetleyici ellerine almak için 2 diger seçenekler geldi. Ilk olmanin bir “gönderme-in” veya mod hizmet “posta-in”. Yeni Xbox 360 denetleyicisi ve fiyat fiyati düstü çünkü bu hizmet oldukça ucuz. Ikinci seçenek “mod kit” oldu. Bu çok ucuz ve yetenekli ya da un-yetenekli modder bir mod chip satin alma ve kolayca denetleyicisi yüklemek için izin verdi.

GamerModz göndermek-in mod hizmet veya posta-içinde basitti. Yaklasik $ 30,00 USD için, Xbox 360 denetleyicisi ve GamerModz da posta olabilir sizin kontrol için kendi mod chip yüklemek istiyorsunuz. Bu seçenek iken, bu büyük bir hit oldu.

Mod kiti seçenegi müsterilerine yaklasik $ 20.00 USD kendi Xbox 360 denetleyicisi için mods satin almak için izin verdi. Bu kit sadece mod chip kendisi degildi, seti ayni zamanda yüksek kaliteli tel, lehim ve dügmeleri (gerekirse) dahil. Bu müsteri bir havya baska bir sey ve belki denetleyicisi mod chip tutmak için tutkal bir damla seti kurmak için izin verdi.

Yillar boyunca, GamerModz zaman degisiyor uyum ve “yama” Rapid Fire teknolojisi video oyun gelistirici girisimleri mücadele devam etmistir. Bu onun ayak GamerModz korumustur 4 yil piyasaya yeni Rapid Fire teknoloji getirmek.

Bugün itibariyle, GamerModz piyasadaki en evrensel ve ayarlanabilir Rapid Fire kontrol var!