football manager insanlar için 2011

Football Manager 2011 – Dünyanin büyük topluluk tarafindan beklenen oyun. Biz en yakin sezonunda ondan ne beklemek gerekir? Revolutional veya evrimsel mutasyonlar? Diger eglenceli soru bu ve hat birçok insanin kafasinda sabit uymak. Bu onlara cevap vermek an!

Sadece yönetici olmak

Bazi çocuklar bunun yerine Football Manager 2010 yilinda bir baskan olmak için herhangi bir firsati yok hayal kirikligina ugradik. Onlar oyunda özelligi bu tür almak için iyi olacagini söylerler. Yine de bu tür önermeler kolayca reddedilebilir. Oyunun adi Football Manager – bu gerçek futbol hayatta transferleri kontrolü ile gerçek bir yönetici simülasyon sunmak için tasarlanmistir. Bu gerçekte asiri degerli nokta. Eger oyunda bir baskan olsaydi Futbol Yönetim Kurulu Baskani 2011 adli olmalidir!
3D modunda gelismeler

Bunun yerine güzel 3D modunda oyun serisi gerçek bir devrimdir. Su anda çok hayret yapilir. Sanki normal gelistirilebilir bazi parçalar vardir. Örnegin bu biraz aptalca hatalari dogru koymak gerekir: Yanlis bayrak çizgi hakem, “manyetik kaleci eller” tarafindan isaret. Ayrica herkes futbol maçi daha çekici 3D resim, oyuncular, antrenörler görmek mutluluk duyacagiz. Diger bazi sik sordu özelligi düsük-uç video adaptörleri için daha yüksek 3D performans. Yani Sports Interactive Oyunlari (Football Manager gelistirme ekibi) bu noktaya yeterince dikkat ödemek zorundadir.

Ihtiyaciniz Futbol Istatistikleri

Bu Football Manager 2010 istatistik mükemmel gelismis oldugu oldukça açik. Ayrintilarini Football Manager 2011 önemli bir seviyeye alabilir ragmen. SI Games tüm oyuncularin ele kesfetmek için bir firsat eklerseniz iyi olacak, çekim, her mevsim için hedefleri, geçer, basliklar, (geçerli bir sadece). Almak için baska bir mükemmel istatistik özelligi oyunda onun tüm tarihi için futbolcu egitimi ilerleme görüntüleme.

Küçük degisiklikler çok önemlidir

Küçük iyilestirmeler her zaman Football Manager serisinin bir evcil hayvan-konu edildi. Tabii ki, biz bir sonraki Football Manager oyunda birçok yeni küçük özellikler düsünüyorum. Bunlarin bazilari su anda sadece dogru siralanabilir: yeni yaklasimlar hayranlari ile konusmak, harita (farkli ülkelerde ve kitalarda atanan izci ile Earth harita görünce) izcilik genç takim, gelistirme yetenegi basin toplantilari kalitesi ve artan bazi yeni taktik ayarlari olabilir.

Onlar yukarida belirtilen yeni özellikler üretmek eger tarihinin en iyi futbol menajerlik oyunu alacak. Hiçbir süphe bile daha sik Sports Interactive Oyunlari için gelir en üst düzeyde yapma önceki sürümünden daha satilacak. Tüm insanlar sonunda mutlu olacak!