final fantasy xi öyküsü

Final Fantasy serisi video oyun tarihinin önemli bir parçasi haline gelmistir oyun mükemmel bir kümesidir. Final Fantasy XI özellikle güçlü baslik. Bu ilerleyen ve heyecan verici yeni bölge içine alarak, dizi müthis modern bir güncellemesi.

Final Fantasy XI yaklasik yirmi yasinda bir dizi olaganüstü bir giristir. Final Fantasy serisi 1987 yilinda Japon sirketi Meydani A.S. tarafindan olusturuldu. Onlar Nintendo Famicom Disk Sistemi için oyun yapmak ve bu biçimde sevilmeyen olmustu odakli oldugu gibi zamanda Meydani, zor durumda idi. Sirket basarisi için istekli ve rol yapma tarz büyük bir potansiyel gördüm. Final Fantasy rol yapma baslik yeni bir tür yapmak için kendi girisimi oldu.

Final Fantasy 1987 sonunda Japonya’da çikti. Bu yeni ve özgün rol yapma deneyimi sunan, mükemmel oldu. Final Fantasy, AOS gücü, oyun boyunca kostu güçlü bir anlati vardi. Bu çok zorlayici yapilan ve insanlarin, AOS ilgisini çekmek için yardimci oldu. Bu büyük bir basari elde etti ve çok popüler bir imtiyaz haline gelecek baslatti. Bu Final Fantasy XI ve ötesinde yol açacak.

Kare Final Fantasy yapilmis, bunlar rol yapma tarz bakti ve neler yapabilecegini olanaklari arastirilmalidir. Final Fantasy yenilikçi, ve bulusun bu anlamda Final Fantasy XI için tüm yol boyunca devam eden, serinin önemli bir unsuru olacak. Ilk filmi, Final Fantasy II, tamamen yeni bir arsa ve karakter ile geliyor tarafindan esit olarak yaratici, sasirtici insanlar oldu.

Final Fantasy serisi gelisti ve göz kamastirici oyun bir dizi izledi. Final Fantasy IV sürükleyici bir, parlak oyun ve Kuzey Amerika’da piyasaya sürülecek serisinin ikinci baslik oldu. Final Fantasy VI ciddi duygu ve derinlik kazandirdi büyüleyici bir hikaye vardi. Final Fantasy X kendi oyun dünya yaratmak için ses oyunculuk ve güzel üç boyutlu görseller kullanilir. Bunlarin hepsi güçlü basliklari ve Final Fantasy XI için güzel bir yol koydu.

Final Fantasy XI Bu serinin beklenen yenilik anlaminda devam etmistir. Son derece iddiali oyun, online oyun dünyasina franchise hareket gördüm. Final Fantasy XI bir kitlesel çok oyunculu online rol yapma oyunudur. Ayni oyun sunucularina baglanmak hepsi konsollari ve bilgisayarlar, hem de oynanabilir olarak da benzersizdir. Bu kendi türünün ilk çapraz platform baslik yapti.

Final Fantasy XI hakkinda büyük bir merak 2002 yilinda yayinlanmadan önce vardi. Oyunun görüntüleri ve önizleme yakalanan insanlar, AOS dikkat. Özel bir bonus disk oyun için bir römork içeren, Final Fantasy X sürümü ile dahil edildi. Onun yaraticisi Square Enix de oyuncu, AO geribildirim toplamak ve gelistirmek için oyun için beta testleri düzenledi. Bu onlari insanlar vardi ve ince ayar herhangi bir endiseleri islemek için izin verdi.

Final Fantasy XI Sony PlayStation 2 için 16 Mayis 2002 tarihinde Japonya’da baslatildi. PC sürümü 5 Kasim’da geldi. Bu Eylül 2004’te izleyen Avrupa sürümü ile 28 Ekim 2003 tarihinde Kuzey Amerika’da, PC sürümü vardi. Oyunun ilk basta sinirli PlayStation 2 konsol ve bu hisse senetleri için bir sabit disk gerektigi gibi ilk Japon baslatmak, karmasik bir mesele oldu. Square Enix gelismis, ve ayni zamanda gelistirmek için bir oyun yama yayimladi herhangi bir sorunlari iyi yanit.

Square Enix bu ve serbest birakilan sonra bile elden geçirilmesi gelismekte, oyuna ilginç bir yaklasim benimsemistir. Sirket lansmanindan bu yana revize ve daha iyi yapilmis, yeni alanlar ve yeni içerik ekleyerek oldu. Bu Final Fantasy XI deneyimi zenginlestirdi. Oyun tamamlamak için iki açilimlari, Zilart Yükselisi ve Promathia Chains of, olmustur. Bir üçüncü genisleme, Aht Urhgan Hazineleri, bahar 2006 için planlaniyor.

Final Fantasy XI online oyun önemli bir varlik haline gelmistir. Bu Ocak 2004 7’nin 500.000 ‘den fazla aboneye kadar bina, iyi satti. Bu süre içinde aktif neredeyse bir milyon oyun karakterleri vardi. Biliyorsunuz, oyun basindan çok olumlu elestiriler zevk aldi. Bu Square Enix, AOS PlayOnline hizmet ve baslik için umutlarini yerine daha fazla kadar bina çok önemliydi.

Final Fantasy XI gerçekten harika bir oyun. Bu yaraticilik ve sanat online oyun formatinda bir devlet Final Fantasy ve özellikli bir yenilik birlestirmistir. Bu inanilmaz bir deneyim ve yeni bir yöne serisi almistir. Bu gelmek için uzun bir süre insanlar eglenceli devam edecektir.