Farmville nakit büyük miktarda yapmak için gizli.

Bugün rutin hayatin sorunlari kaçmak için bir yöntem olusturmaniz gerekir. Beni rahatlatan çünkü “Farmville” gibi sosyal ag oyun oynamaya basladi.

Farmville ile dogaya geri almak ve arazi çalismasini gelen uyum ve huzur hissediyorum.

Ancak, Farmville ayni kalir yasam birkaç temel ilkeler vardir. Bu ilkelerden biri güçlü dolar yasasidir. Hala yapmaniz hemen hemen her sey için paraya ihtiyacim var. Bu bitki tohum satin almak zorunda, ve ayrica pulluk toprak her parça için mütevazi bir miktar ödeme gerekir.

Bunlari dikim yatirim fazla bitkileri satiyoruz çünkü bu ücretleri tartismasiz yönetilmektedir. Orada güverte disari mülkiyet Farmville pazarda satin alabilirsiniz baska bir çok sey vardir ve bu yükseltmeleri bazi nakit büyük miktarda olmadan erisilemez.

Bu yükseltmeleri almak da ilerleme artirmak için bazi gerekli deneyim puani almak ve bir sonraki asamaya tasiyabilirsiniz yardimci olacaktir. Eger satin almak istediginiz tüm özel esyalar için para önemli miktarda üretmek için bir yöntem gelistirmek zorunda.

Farmville de para kazanmak için teknikler

Farmville ile hemen hemen her sey için para gerekir, böylece arazi kazanç potansiyelini artirma var. Bunu yapmanin en iyi yolu bitkileri saatte paralarin büyük miktarda yapmak hangi kesfetmektir.

Size bir örnek vereyim.

Çilek Satis Eger hasat mülkiyet parsel basina 35 sikke kazanir ve olgun 4 saat gerekir.

Kabaklar Eger mülkiyet hasat arsa basina 68 sikke kazanir ragmen, Pumpkins gelisme ve olgunlasma için 8 saat sürebilir.

Yani kabaklar sadece saat basina 8.5 para kazanmak olurken arazi hasat, ayni arsa için, sen, dikim çilek ile saatte 8.75 para kazanacaksiniz, bir düsünün. Ben büyük bir anlasma degil, ama bu küçük miktarda Farmville hizli kartopu olacak gibi bu görünebilir biliyorum. Onlar hazir ve hemen bu noktada agaç dikmek ya da kazanç potansiyeli almayacaklar en kisa sürede bitkiler hasat unutmayin.

her zaman hizli bir dönüs için gitmek

Farmville ile etkili bir oyun ve ondan hem zaman kullanmak zorunda.

büyük bir ipucu:

Eger 8 saat için arazi yönetme yetenegine sahip olacak degil biliyorum zaman bu kabaklar bitki için yararli olacaktir. Ürün hasat için hazir sonra size satmak için sabirsizlaniyorum artik daha az para kazanmak.

Yalnizca kisa sürede satmak ve agaç dikmek mümkün oldugunda hizli bir sekilde büyümeye ürünlerden para kazanmak.

Eger çiftlik için tohum satin aliyor Peki tüm bunlar göz önünde tutmak ve kesinlikle zaman içinde büyük ölçüde banka hesabiniza artis göreceksiniz.

Iyi sanslar.