Farmville ipuçlari ve apaçik ortada ama degil ipuçlari.

Yavas ama emin adimlarla kapali baslayan ilk gitmek ve sizinle baslamak dogru yaparsaniz o zaman sadece köseleri kesmek için birkaç ipucu kullanarak atlayabilirsiniz yoludur. O degil, AOT roket bilimi ama böylece kemer altinda birkaç ipuçlari ve ipuçlari ve yasal hileler almak ve gerçekten seviyeleri ile yukari hareket almak istiyorum oyuna bir rekabet unsuru kesinlikle yoktur. Yani, oyun hakkinda sonuçta ne AOS. Don, AOT iyi tavsiye almak için hiçbir zaman geç iken, bir için çiftlikte çalisiyor Äôve olmadigini ama endise.

Don, AOT ilk bas acele ve seyler her türlü satin. Gerçekten çiftlik kurulmus ve sikke ve XP getirerek almak istiyorum çünkü, cazip AOS. Ancak, komsulari oyunun her açidan harika kaynaklardir. Mümkün oldugunca çok sayida alin. Ilk arkadas listenize üzerinden gidin ve hepsini davet ediyoruz. Sansi 82 milyon oyuncu çogu zaten tarla ve yumurta ve süt toplama olacak Farmville oynarken ile vardir. Eger ihtiyaciniz varsa daha fazla forum gidin. Onlar da komsular gerek çünkü komsulari olmak istiyorum pek çok oyuncu var.

Don, AOT satin agaçlar ve hayvanlar. Onlari yetenekli alin. Istediginiz ya da çiftlik güzellestirmek ve para kazanmak için gereken özel öge varsa onlar için sorabilirsiniz. En iyi senin biçmek ve onlara sormak agaçlar ve hayvanlar göz atin. Onlari ödemek ve, Äôll iyi bir sey olmak. Ayni mülklerini gübreleme ve tavuk besleme için de geçerli. Onlar, çok yardim Äôll.
En kisa zamanda size gelemez gibi binalar ile çiftlik olusturmak, bu XP’nin büyük miktarda vermek ama tohum ekim için yeterli yapmamislar emin olun. Tohumlar listesine bakmak ve outlaying, XP ve bir süre sonra para açisindan en geri verir ne ise. Sen AOT her zaman baska türlü bitkileri kalmamak zaman çalismak ve para ve zaman kaybi olacak çiftlik egilimi mümkün, kazandi.

Kümes ve ahir kullanarak hayvanlarin çok sayida hasat açisindan zaman azaltmak için iyidir. Yeterince XP, komsulari ve para ya da Farmville nakit genislettiginizde. Bu bariz bir öneri ama bitki bitkileri, agaçlari ve hayvanlari ve dik binalar için daha fazla almak ne büyük ve daha iyi almak için seviyeleri ile hizli bir sekilde alacak olan.

Farmville Secrets kilavuz Ben Farmville Incil oldugunu göstermektedir bir çok fonksiyonel bir kilavuzdur. Bu FV nakit gelmek için de XP ve madeni paralarin hayal edilemeyecek miktarda alma ve hatta sert, seviyeleri ile bir acil tirmanis garanti akillara durgunluk veren ipuçlari ile tombul edilir. Ben diger kilavuzlari etrafina bakti ve bu belirli bir onlari en iyi ve en son ipuçlari ile güncel ve unremittingly gelistirilmektedir. Bu, en mükemmel bir parçasi oldugu kullanim okumak ve yapmak için basit. Kendinize bir kopyasini almak ve Farmville görkemli iyi yapmak.