Farmville facebook hileleri önlemek ve bas agrisi göz ardi

Farmville daha heyecan daha kullanilan, gerçekten popüler online oyun haline gelmistir. Ve en iyi Google arama bir “Farmville oyunu hileleri” oldugunu biliyor muydunuz? Isitme üzerine, Farmville kaç tane kullanici hakkinda fikirlerinizi revize etmek gerekiyor? Ve, hileler ve diger rakiplerinden daha iyi bir konumda kendilerini koymak amaciyla, yasal olmayan kesmek de dahil olmak üzere bazi oyuncular gidecek uzunluklari, fikir edinebilirler. Ben daha fazla insan bu her zaman çalisir düsünülebilir.

Bence, ancak, Farmville oynarken bu hileler istihdam hiç tavsiye oldugunu düsünmüyorum. Bilgisayariniz belirli bir bot parasi ile, örnegin, sizin için Farmville tüm görevleri yönetmek olabilir. Bu Farmville önünüzde alabilirsiniz, ama etik olmayan ve kaçinilmalidir. Bu gibi oyunlar hile insanlar genellikle yasamlarinin diger alanlarinda hile, kaygan bir yamaçta bulurlar. Simdi, gerçekten oyun katilan da bilgisayar, sadece bir gözlemci olarak. Bu etik olmayan kullanimi ile yasaklandi Facebook hesabinizi alabilirsiniz, bu yüzden buna deger aslinda?

Farmville ezici bir çogunlukla basarili olmasi nedeniyle, Farmville oyun hileleri ile harika sonuçlar garanti sayida web sitesi bulabilirsiniz. Sadece kullanici adi ve baslamak için Farmville sifre ile onlari kaynagi. Bu veba gibi bu web sitelerini kaçinmak gerekir. Çünkü bu insanlarin arkadaslarindan spam e-postalarin sikayetleri almak baslayabilir. Hatta durum bu tür süpürülüp olsun eger Farmville bir avantaj kazaniyor hakkinda panik zaman sahip olmayacaktir.

Bu kötü sesler düsünüyorsaniz, sadece sorun ilk dalgasi yasiyor olabilir. Oldukça orada birkaç kisi arkadaslariniza spam göndermek ve e-posta yoluyla ve onlari rahatsiz ötesine gidecek. Bu etik olmayan hacker size çok para mal ve tehlikeye çok kimlik koyarak, banka bilgileri, Sosyal Güvenlik numarasi ve kredi karti bilgilerini alacak. Sadece etkili Farmville Facebook hileler arayarak, kimliginizi çalinti alma ve kurtulmak için zor olacak bir virüs ya da diger bilgisayar sorunu ile ilgili bitebilecegini.

Farmville hileleri aramak gibi hayatinizi ve bilgi özel tutmanin konuda, bir kaç zor kurallara bagli olmalidir.

1. Kullanici adimi veya sifremi talepleri herhangi bir web sitesi ile anlasma yok.
2. Bir indir Farmville yaraticilari gerçekten sürece, o bilgisayarinizda koymayin.

Öne geçmek için arzu Farmville hileleri kim o sizin için, size oyun ilerleyen onaylanmis yöntemler ana hatlariyla bir el kitabi satin önerilmektedir. Harika bir alternatif Tony Sanders, Farmville Secrets tarafindan en çok satanlar satin almak.

Eger yankilari herhangi bir kaygi olmadan bu kitapta belirtilen mesru yöntemleri kullanabilirsiniz emin olabilirsiniz. Tony Sanders tüm yollarla saygin, ve o diger oyuncular hile ile ününü berbat asla. Eger su anda Farmville Secrets satin aldiginizda en eglenceli ve eglenceli bir sekilde Farmville içine alin!