fantezi pantolon 2 – zaman ayirmaya deger online flash oyun

Fancy Pants Adventure: World 2 tekrar ve tekrar oynamak istiyorum yapmak bu büyük ücretsiz online flash oyunlar, biridir. Ve en iyisi – oynamak kesinlikle ücretsiz! Bu flash player ile bir tarayici baska bir sey gerekmez.

Ilk bakista, oyunun grafik basit, ama oyun mekanigi hemen oyuna çizilmis alirsiniz, böylece inanilmaz akici ve keyifli. Grafik içinde elle çizilmis hissi var ve ilk basta çok basit görünse de, bir süre Fancy Pants 2 oynadiktan sonra grafik bu tür ask baslarsiniz.

Fantezi pantolon 2 platform arcade türünde bir oyundur. Bu, platformlarda atlamak düsmanlari mücadele ve seviye sonuna ulasmak için karakterin becerilerini kullanmayi ögrenmek, seviyesinde edecegiz demektir. Herhangi bir platformda flash oyun (puan kazanmak için malzeme toplamak, onlari öldürmek için düsman üzerine atlamak) benzer çok sey var olsa da, diger oyunlarin çogunda bulamazsiniz bu oyunda eglenceli bir çok sey, var duvarlar ve benim favori olmak tavan üzerinde çalisan. Eger hizlandirmak ve daha sonra duvara tavana bukleler olarak ters çalismaya devam sonra yere duvara bukleler gibi dikey olarak çalismaya devam ve ne zaman, çok harika bir duygu! Eger fizik Fancy Pants 2 nasil çalistigini ögrenmek zaman, böyle seyler üzerinde çalisan keyfine varacaksiniz. Bu beceri ana zorunda oldugu yerlerde bol, oyunda vardir.

Sen atlamak için “S” tusunu kullanarak ok tuslari ile Fancy Pants (bu oyunda karakterin adidir), kontrol. Eger basili sol veya sag ok dügmesine tutmak zaman, Fancy Pants bu yönde hizlandirmak ve yere duvara veya tavana bukleler bile çalismaya devam eder. Çalisirken asagi tusuna basarsaniz, o slayt hareket gerçeklestirir ya da düsmanlari göndermek için yararli oldugu, tepeler asagi dogru döndürün. Onlari içine kayar ya tarafindan düsmanlari öldürmek, ya da kafasina atlayarak.

Oyun oldukça kisa ve ortalama bir oyun kisa sürede oyunu bitirmek böylece yeterince kolaydir. Bu oyunu bitirmek mümkün oldugunda çogu kisi memnun hissediyorum Bu, aslinda iyi. Sen saf yanip az memnuniyeti seviyeleri ile hiz-çalistirabilir veya bazi gizli oda bulmak, bazi örümcekler öldürmek, kesfetmek, yavaslatabilir – seçim sizin. Ben gizli oda ariyor öneriyoruz. Sen serin kupa kilidini hatta yararli güç-up alabilirsiniz.

Sonuç olarak, Fancy Pants 2 oynamak için harika bir oyun, ve kesinlikle oynamaya tavsiye. Kaybedecek bir sey yok – ücretsiz, bunu sevmiyorum eger öyleyse, sadece yakin ve unutun – hiçbir dizeleri bagli!