en son ps3 dedikodu

PS3 Oyunlari ve yeni PlayStation konsol çok beklenen sürümü hizli son toplanti sadece ay yaklasiyor ve oldugunu. Bu çok nedeniyle performansi ve yenilikler hakkinda umut verici basin bültenleri hayranlari ve tüketiciler tarafindan beklenmektedir. Bununla birlikte, önümüzdeki PS3 Oyunlari ve biraz yaniltici konsol kendisi hakkinda söylentiler var. Hatta onlarin beklenti piyasa biraz endiseli yapiyor.

Bunlar arasinda PS3 Oyunlari tüketiciler tarafindan yeniden satilacak izin olmaz söylentiler vardir. Kaynaklara göre, Sony oyunun kendi yazilim sahip alicilar engelleyecek bir lisans sistemi satin planliyor. Degil kendi – Bu belirli bir oyun bir satin alma sadece alici oyunu oynamak için bir hakki için satin alma anlamina olacagi anlamina gelir. Bu, biraz infrin insanlar grev olabilir … Burada yazi yapistirin … ging, ama hiç gerçekten eger Sony, bunu yapmak için iyi nedenler oldukça çok sayida vardir.

Sony henüz konuyla ilgili herhangi bir resmi açiklama yayimladi olmasina ragmen, bu lisans anlasmasi PS3 Oyunlari onlar için ödüyoruz deger deger oldugunu tüketicilere bir mesaj göndermek olacagini duygular yaptik. Ama bugün itibariyle, bu üzerine kesinlesmis ve bekledi henüz.

PS3 oyun konsolunun serbest birakilmasi ile ilgili konularin Baska bir Sony, cihaz serbest birakmak istedigi perakende fiyattir. Istatistikler dolarin üzerinde 400 geçmiste fiyatli olan oyun konsollari, düsük fiyatli oldugu gibi piyasada çok iyi yapmadim göstermektedir. Bu oyun konsollari basari, ergo PS3 Oyunlari kendilerini kesin oldugu ispat edilecekti gelecek sürümü hakkinda konulardan biridir.

Ancak, tüm bu Sony PlayStation onun son model deger büyük bir belirledi de sasirtici olmaz. PlayStation serisinin bu son modeli dahil teknolojik bir çok yenilikle gerçekten vardir. Buna ek olarak, Sony PS3 Oyun kendisine oyun teknolojinin bu gelisme uzatildi.

PS3 Oyunlari çünkü diskin kendisi depolama kapasitesi artisin çok daha iyi gerçeklestirmek mümkün saglayacak Blue Ray diskler kullanilarak olusturulmus olacaktir. Buna ek olarak, Sony bu umut verici olmustu sasirtici oyun deneyimi ile oyuncular saglamak edebilmek için Sony’nin oyun teknoloji gelismeler ile birlikte çalisacak özel bir grafik isleme birimi (GPU) saglamak için NVIDIA ile birlikte çalisti.

PS3 oyunlari ve konsol kendisi büyük olasilikla bugünkü rakiplerinden daha yüksek bir fiyata gelecegini Güncel söylentiler, tüketicilerin kesinlikle aslinda ne için ödeme almak olacaktir emin yapmis olmasindan kaynaklanmaktadir.

Ne olursa olsun PS3 Oyunlari ve PlayStation oyun konsolunun yüksek maliyet lisans hakkinda söylentiler, tüketicilerin sadece beklemek ve ne olacak ve ne serbest gün gelir bir kez onlar, sunmak zorunda ne için görecekti. Ve PS3 Oyunlari ve konsol ile ilgili tüm umut verici özelliklere sahip, tüketicilerin aslinda gerçekten kendi standartlarina uygun bir sey için daha fazla ödemeye istekli oldugu kanitlanmistir.