en iyi stratejileri için en iyi starcraft 2 rehber yorum görünümlü

StarCraft 2 hala genç bir oyun olmasina ragmen, tüm farkli senaryolarda rakiplerinizi yenmek için en iyi stratejileri veren adanmis kilavuzlari onlarca var zaten. Shokz Kilavuzu hemen satin alinabilir bir indirilebilir kilavuzdur ve hemen yürürlüge taktikleri koymak, böylece indirin. Ben oyulmus ve ilk elden bu kilavuz satin aldi, bu nedenle bu en iyi StarCraft 2 rehber, Shokz Kilavuz tamamini gözden geçirilmesidir.

Açilis, ben bu sadece bu oyunu kapsar, yani yine bir StarCraft 2 ipuçlari kilavuzu oldugunu açikça yapmak istiyorum. Ilk oyundan hiçbir sey bu kilavuzda kaplidir. Bu yayimlandiktan bu yana oyunun beta sürümünü oynuyor iki kalip sert oyuncular tarafindan olusturuldu.

Kapali ana bölümden 4 3 ve 4 2 1 1 için stratejiler, 2, 3 bulunmaktadir. Birçok yaris eslesmeleri bu bölümlerin her kaplidir. Oyunun kolay ve önemli ölçüde degistirebilir ve böylece stratejileri ve onunla birlikte taktikleri katiliyor kaç oyuncu bagli olmalidir, çünkü bu benim görüsüme göre en iyi StarCraft 2 rehber oyuncu her senaryo / numarasini kapsayacak farkli bölümleri kilan bir parçasidir ve kendi yarislari.

Bu en iyi StarCraft 2 Kilavuzu olmadigini delil olarak söz diger önemli parça siparisi insa üzerinde bölümdür. Herhangi arzulu StarCraft oyuncu bildigi gibi, ne bir kaybi zafer ayiran büyük ölçüde sizin ve rakibinizin yarislari dayali hizli ve en etkili sekilde olusturmak için yetenegidir. Bu, her yaris ile ilgili güçlü ve zayif yönleri ile birlikte bina baslamasi gereken tam sirasi kapsar. Yine bunu hepsi dahildir neden olan oynayan kim tüm bagimli var.

Ayri onlar bilgisayarinizda dogru kullanmak gibi kendilerini tanimlayan stratejileri izleyebilmeniz için yazarlar ayni zamanda maç büyük bir kismi kayit ve anlatmak / bu video görüntüleri kullandiginiz gibi rakipleri bu en iyi StarCraft 2 rehber ayarlar bir sey durumda bunun herhangi bir yönü belirsiz konum.

Ayirir ve en iyi StarCraft 2 rehber kilan bir baska sey indirmeden sonra ilk 60 gün içinde herhangi bir noktada memnun iseniz, size elde edebiliyoruz yazarlar bu yüzden geri kilavuzundaki garanti bir para teklif sizin tam para iade.

Söz son sey bunu satin aldiginizda bunu yayincilardan yasam için kendisine ücretsiz güncellemeler almaya uygun olmasidir. Oyunun henüz emekleme asamasinda oldugu gibi yine, en etkili taktik zaman ve yazarlar içinde kaymasi ve gelismeye devam yükümlüdürler bu yüzden satin edenler güncellemelerini indirebilirsiniz düsünülerek kilavuzu tasarlanmistir parasiz istedikleri zaman ve yasam için. Bu en iyi StarCraft 2 rehber sizin için hiçbir ekstra ücret ödemeden daha iyi ve daha iyi devam edecegi anlamina gelir.

Bu oyunu oynarken ilk defa olsa bile yaninizda için kenar sunmak için kanitlanmis gelismis stratejileri kapsar olarak toplami, bu oyuncunun herhangi bir beceri düzeyi için en iyi StarCraft 2 kilavuzdur. Elit oyuncular dünyanin en iyi oyunculari sik sik istihdam en gelismis stratejileri içerir Turnuvalarda stratejilere dair bölüme takdir edeceklerdir. Toplamda kilavuz anlamak ve takip edilmesi kolay ve videolar ile, önemli bir yardimci vardir.