en iyi mafya savaslari hile hiç ortaya – mafya savaslari kazanmak ve hakim 4 ipuçlari

Mafya savaslari su anda Facebook, Myspace ve Yahoo oynayan 19 milyon kullaniciya sahip heyecan verici bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Bu makalede, simdiye kadar ortaya en iyi Mafia Wars hileler bazi verecektir. Bu Mafia Wars kazanmak ve hakim 4 ipuçlari saglayacaktir.

Herkes bu oyuna hakim ne yaptiginizi bilmek yalvariyor olacak. Biz hileler girmeden önce, ben kendi bu oyun yasam denemek ve almak gerektigini söylemek istiyorum. Yani, aslinda hayatinizi olduguna inaniyorum içine TOO alamadim. Ancak, bu oyun ve basarisi bir çok kendi yasam gibi is, yatirim ve güçlü bir aile sahip olarak gerektirebilir ayni bazi seyleri gerektirir. Her neyse, her daim ortaya çikmak için en iyi Mafia Wars hile ile baslayalim!

Mafia Wars kazanmak ve hakim Ipucu # 1 – Çalisma

Oyuna hakim baslatmak için çalismasi için kesinlikle gereklidir. Bu oyun yaninizda sorunsuz çalistirmak için için, paraya ihtiyacim var. Yaptiginiz is baslattiginizda para almak ama ayni zamanda siz de yukari düzeye saglar deneyim kazanmak yapmak degil sadece. Sadece gerçek hayatta oldugu gibi, çalisma çok önemlidir ve para çok iyi süper. Bu yüzden popo kapali çalisma ve onu ödeyecek.

Ipucu Mafia Wars kazanmak ve hakim için # 2 – Emlak satin al

Sen ne kadar çok yatirim var daha mal için emlak satin almak istiyorum. Daha sen erisimi olan daha fazla para var yatirim. Eger ayni zamanda daha fazla para kazanmak için yardimci olur Mafia Mike yatirimlari ile baslayabilirsiniz yatirim baslamak için. Sonra bir kez daha fazla para var, size yatirim çok daha büyük bir getiri sagladigini daha büyük yatirimlar satin edebiliyoruz.

Mafia Wars kazanmak ve hakim Ipucu # 3 – Aileniz için iyi olun

Gerçek hayatta tipki, bir güçlü ve büyük bir aile için ailenize iyi olmasi gerekir. Bu oyun tüm para ve güçlü bir aile yasiyor. Aslinda bu oyunda basarili olmak için tek yolu sey kaba olsun zaman yedekleyebilirsiniz insanlarla güçlü bir aile sahip olmaktir. Aileniz üzerinde kimse zayif oldugundan emin olun. Tüm aile onlara silah hazir oldugundan emin olun. Bu ailede bir kisi sorun bir takim,, siz onlari savunmak gitmek gerekir. Bu basarili bir oyun ve hiç ortaya ve genellikle gözden kaçan en iyi Mafia Wars hileler birine kesinlikle anahtaridir.

Mafia Wars kazanmak ve hakim Ipucu # 4 – Best Ekipman alin

Bu sizin ve tüm aile yeterli silah, zirh ve araçlar ile donatilmis son derece önemlidir. Eger kendinizi savunmak ve Mafia Wars aile kurmak, böylece bu kesinlikle gereklidir. Eger olsa belirli seviyelere ulasmak sonra bazi ekipman sadece elde edilebilir. Yararli silah bol bulabilirsiniz ve deneyim çok sey kazanacaktir çünkü seviyesi 35 ulastiginizda Küba’ya gitmek emin olun.

Orijinal makale ve diger ipuçlari görmek için, buraya tiklayin!