en iyi futbol antrenörleri

En iyi patronlar aptal hissediyorum yapmadan hatalari isaret olacak olanlardir. En iyi koca dünyanin geri kalani yalniz birakmak zorlar olanlardir. En iyi anne sen-ne olursa olsun için duracak biridir. Ve en iyi futbol antrenörü yukaridaki ve daha tüm yapacak biridir.

Bir futbol antrenörü sporun onun bilgisi geçen ile görevlendirilmistir. O futbol, ??ama sportmenlik ve is ahlaki sadece ögretmek gerekir. O kenarda oyuncularini tüm davranislari yani sira sahada eylemi izlerken izlemek gerekir. O öfkeli veliler karsisinda sakin olmaya ve çocuk feryat gerekir. Bu basit talimatlari takip olmayacaktir çünkü tezgah onun iyi oyuncular zorunda olacak. O hepsi ayni oyunda bazen daha fazla bir milyon kez, çikmak isteyeceksiniz. Sonraki oyun onu ilk etapta iyi bir futbol antrenörü kilan için ama ne yapar, bir sonraki uygulama için bu alana onu geri sürücüler: o oyun seviyor.

Ben ödül ve sampiyonlugu miktari birisi en iyi futbol antrenörü, en çok galibiyet ile sadece bir yapar sanmiyorum. Kazanan sabit bir çocuk ya da sportmenlik hakkinda bir yetiskin oyuncu, ya da belirlenmesi hakkinda ne ögretiyor? Isler her zaman kolay gelir ve bir mücadele hiçbir zaman, o zaman takdir bir sey yok. Tatli zaferler darbe çikislari degil, olanlari en zor mücadele vardir. Ben gençken, ben simdiye kadar gördügü en güzel tekerlekli paten bir çift var. Ben bir silindir derbi kraliçe lütfu ile benim evin önüne, saç pin dönüs yapmak ögrenmek dair yemin ettim. Gün ve gün, bu yaz, ben bu paten kravat ve dönüste çalisacak. Bir gün, benim omuz ayarlamak ve kapali gittim-bir bombacisi istifini bozmadan her ile bu toka açmak yoluyla breezed. Ben hiç vardi en tatli roller andi. Zor gerçeklestirmek için çalismak, ben kanadi, agladim, ve evet, tekrar paten söz verdi. Ama ertesi gün tekrar çalisiyor orada olacaktir. Benim ilk gezisinde bu dönüs yapilmis olsaydi ne kadar süre çalismis olurdu?

En iyi futbol antrenörleri oyuncularina onlar da sahada sadece, ama hayatta, olabilir en iyi olmak istiyorum. En antrenörler spor ögrendigi dersleri her sey size tasiyabilir biliyorum. Spor ne kadar, etkili bir kisi ile basa çikmak için bir ekip ile çalismak ve ortaya çikan sorunlarla gerçekçi basa çikmak için size ögretmek. Onlar asiri sisirilmis ego öfke, ya da utangaç olan güvenini ve ezik artirmak olabilir. En iyi futbol antrenörleri bu, kazanmak için kaybetmek ve gerçekten oyunu oynamak için ne oldugunu biliyorum.