En iyi 10 flash oyunlar ben son kez oynadi

Flas genis Kamu internet basindan beri yaklasik olmustu. Bu herkesin hayal kirikligi sorgulama ‘flas teknoloji düsüyor hayal etmek zor? Ben ‘hakkinda hiç duymadim. Aslinda bir internet ve hatta çok iyi Adobe (eski Macromedia) Flash gibi uygun degildir varsa alternatifleri her yerde var. Sen online film ve video görüyoruz, size, flash banner bakarak flas sohbetler arkadaslarinizla etkilesim ve benzeri vardir. Yetenekli flas gelistiriciler ve Flas talep ne yaptiginizi üzerinde büyük kullanicinin ilgi bir ordu ile bitkin geçmez görünüyor. Ve A5rtainly oyun flas. Genisbant erisim hakki bizim tarayicilarda online indirme oyun oynamak için firsat olarak verdi, bu yüzden kullanmak için degil zayif nedenleri var. Bazilari sadece bir rids için flash oyunlar iddia ediyor. Ben (i oyuncularin çogunlugu çocuk oldugunu fark düsündüm) görüsü paylasiyoruz edemez ve neden myTop10 bir yardim ile göstermeyecek. Bu son flash oyunlar hiç gelismemistir, hiçbir i gelistirilen ne sadece, hayir ben Lateset zaman kesfedildi ne sadece.

Çift Ball – serin küçük flash oyun. Oyuncunun dikkatini iki düzeyde tamamen oyunun her an konsantre tutar. Ben zor daha sonra 30 saniye içinde kalmak bulundu. Oyun gerçekten çekici. Kurallari ögrenmek kolaydir – düsmesini düsük topu tutmak ise sadece üst topu atlama tutmak gerekir.

Gerçek Havuzu – flash havuz oyunu. Neden seçilir? Çünkü güzel grafikler ve tam gerçek yasam deneyimi taklit. Vurus yönleri hariç. Oyunda aponent bazen bir kagit koymak ve ögrenmelidir bir hamle yapan bir bilgisayardir. Ancak bilgisayar olabilir çok hata yapar ve bu oyun bitmeden sansinizi hala degerli oldugu anlamina gelir.

Taktik Assassin – bir tetikçi. Bir keskin nisanci ve görevinizi tamamlamak hedefleriniz oldugunu. Sonra size bastan baslamak basarisiz oldu. Ben yapilan yolu gibi çünkü serin. Grafik ve oyuncu tecrübesi bir son için oyun ile akis yapabilirsiniz. Ama oyun bir küçük sorunu var. Eger faiz gevsek olabilir üzerinden bir kez geçmek.

ROFL Saldiri – Heli Attack bir tarzda yazilmis bir parodi oyunudur. Hiçbir renkli grafik ve kendileri sahsiyetler için söyledi. Oyun Spartali ASCII animasyon dayanmaktadir. Fikir ve gerçeklestirilmesi harika.

Aksiyon Sürüs Oyunu – bir yaris oyunu. Oyunun arkasinda tarih: Bir hizli araba güvenli noktaya ulasmaya çalisan bir çalisan soyguncususun. Bir yolda engeller her zaman sasirtti. Bazilari kaçinmalisiniz ve bazilari size teslim alabilirsiniz.

Chamgam – sadece komik. Onu yukarida büyük sorunlara kaçmaya çalisirken o güzel küçük çocuk bana ben bir fare tiklamasi her zaman gülüyor yapar. Ben Chamgam Kamerun bir arazi oldugunu biliyorum ve bunu oyuna bagli nasil bilemiyorum, ama bildigim kadariyla ‘mizah duygusu ile yapilmis’ bildiginiz gibi uygun bir etikettir.

IQ testi – Japon gelistiricilerin garip bir oyun. Söylediginiz gibi Japon isverenler BT adaylari dislamak için bu oyunu kullanir – çözüm 15 dakika içinde bulunursa eger testi geçti, aksi .. Gerçekten, ben sinavda basarisiz oldu. Ve daha hala karar içine alamadim.

Hokey – buz hokeyi sevenler için. Oyuncu bir mavi çizgi bir hedefe saldiri çekim diskleri üzerinde. Ayrica 2 savunuculari ve kaleci oyun oldugunu. Bu oyun bir büyümüs erkekler için yazilmis oldugunu iddia etmek zor, ama neden bir süre çekim flas diskleri almaz.

Dunk – basketbol tutkunlari için. Puan dunking. Oyun görünüyor olabilir o kadar kolay degildir. Yüksek ve güç son derece hassas göstergesi sikici basarili eylemler kullanicilari korumak ve dunk hizli tiklama ve keskin gözler gerekir.

Xtreme Shell Game – bir top? Gözlerinizi top ile bir kabuk üzerinde hedef tutun bilgisayar karistirir iken. 1 top çözümüne yönelik olarak nispeten kolaydir, ama nasil hakkinda 2,3 ve hatta 4 top ayni anda karistirilir?