egitsel oyunlar oynamak ve iyi eglence diger tür bir dizi katilimci ile esiniz ve çocuklariniz destek

oyun beyin germek yardimci

Oyunlar oyalamak için sadece iyi degil, ama kendilerini meydan ve akillarini etkinlestirmek için oyuncular için eglenceli yolu vardir. Oyuncular oyunun amaci karsilamak için oyun sirasinda rasyonel kararlar veya hesaplanan risk yapmalisiniz. Clue zihinsel zorlama kullanimi açik bir oyun. Clue oyuncular katil oyun boyunca verilen küçük ipuçlari off dayanir kim düseriz gerektirir. Rush Hour çözme ve kutunun disinda düsünme sorunu kullanarak, bu kez uyarilmasi tesvik eden bir oyun. Rush Hour oyuncular geçmesine bir otomobil için net bir yol olusturmak için etrafinda araba vardiya bir sürgülü bulmaca oyunudur. Alhambra ve oyuncular çesitli zihinsel becerilerini kullanmak için çagri Ride Bilet gibi oyunlar. Bu oyunlar gibi bir gelecege yatirim için para almak için sizde kullanarak, ya da önde gidiyor ve bir sans hala varken simdi harcama arasinda, karar verme içerir. Bu gibi oyunlar, oyuncular nasil ve ne zaman harcamak ve is dünyasinda benzer rekabet, üzerinde becerilerini gelistirmek. Bu tür zihinsel becerileri, yani sira diger sayisiz, ekili ve oyun oynama ile büyütülebilir.

Hiristiyan oyun amaci tutmak

Incil dayali oldugu gibi Hiristiyan oyunlar, gospel konusma getirmek için çok yolu vardir. Ancak bazen, odak yerine ögretilmesi çalisirken ilkeleri daha kazanan hakkinda daha fazla olmak biter. Asagida, bu harika Incil tabanli oyunlar disinda daha fazla din almak için bazi fikirler vardir. Bir sekilde belli bir konu ya da verilen fikir ile ilgilidir Incil’de bir kutsal bulmak için her tur sonra. Bu kutsal bulmak için ilk olmak bir yaris içine yapilabilir gibi bu bile, bir oyun dönüsebilir. Maçtan önce ve sonra, oyunda fikirleri hakkinda ilahiler veya övgü Kutsal Ruh davet söylenen olabilir. Aile üyeleri her dini bir deneyim paylasmak veya oyundan fikirleri ile ilgisi olan bir Kutsal Kitap hikâyesi söyleyebilirim. Oyunlar baslangiç ??ve bitis sayesinde bir dua ile Rabbine ve herkes mevcut için nimet isteyebilirsiniz.

Hiristiyan oyun amaci tutmak

Incil oyunlar gospel tartisma ve paylasim Hiristiyan degerleri yardimci aile dahil etmek mükemmel bir yoldur. Ancak bazen, odak yerine ögretilmesi çalisirken ilkeleri daha kazanan hakkinda daha fazla olmak biter. Bu Hiristiyan oyun disinda ögretim daha müjde almak için yapilabilir farkli seyler var. Örnegin, her turdan sonra, bir Incil ayet sunuldu fikri ile ilgisi var bulunabilir. Bu kutsal bulmak için ilk olmak bir yaris içine yapilabilir gibi bu bile, bir oyun dönüsebilir. Dini sarki sarki övgü ya da oyun ile iliskili ilahiler ile ilgili olabilir. Baska bir fikir çocuklar her oyun içinde ele bir müjde ilke ya da hikaye anlatmak sahip olmaktir. Bu aile veya mevcut arkadas her üye için Tanri’ya sükretmek için de bir dua ile oyunu baslatmak ve bitirmek için iyi bir fikirdir.

evde gerçeklesir eglenceli okul ögrenme

Ilkokul üniversite ders, oyun bu siniflarda egitim ilkelerini korumak ve güçlendirmek yardimci olur. Karsilastirmali üstünlük ve örnegin ticaret gibi bir üniversite ekonomi sinifi, birkaç fikir Catan oyun Settlers boyunca kullanilir. Sadece gibi bir orta okul tarihi, sinif tartisilan, farkli uygarliklarin Amerika kolonizasyon of Empires masa oyunu Çaginda hayata geçirildi. Çocuk Tekel veya Alhambra gibi oyunlar ile para saymak ögrenmek gibi ilkokul matematik ele oldugunu. Çalisma ve Birisi daha iyi görsellestirmek ve konu anlamak için genç olanlar için eglenceli ve basit düzeyde anatomi bilimi ögretmek. Pandemik gibi digerleri, dünyanin bu konuda alirken ABD Cografya, Ride için oyun Bilet yaygin olarak ele oldugunu. O kadar çok oyun Ingilizce olarak kelimelere dayanarak ve yeniden düzenleme ve yapilacak Quiddler zorluklar gibi, yeni ögreniyoruz. Hatta Italyan Bang gibi bir oyun ögrenilebilir! her kart Italyanca ve Ingilizce ile yazilmis oldugu. Hayat Oyunu oyun ne okul tüm hakkinda oldugunu kendi gelecekleri ve hedefleri ve planlari, üzerinde önceden düsünmek yardimci olur. Tabii ki en iyi ögrenme sinifta olur, ama bu oyunlari oyuncular sinifinda ögretilen ilkeleri uygulama yardimci olabilir.