egitsel oyunlar oynamak ve dini eglence baska türlü bir ürün yelpazesine sahip katilimci yoluyla Çocugunuza yakin olsun

oyun beyin germek yardimci

Oyunlar oyalamak için sadece iyi degil, ama kendilerini meydan ve akillarini etkinlestirmek için oyuncular için eglenceli yolu vardir. Oyunlar oyuncular gerçekten yapacak kararlar ya da belirli bir amaci karsilamaya, tüm almalidir riskleri düsünmek olmasi gerekir. Kadar bu zihinsel aktivite, örnegin, Clue oyununda devreye giriyor. Clue, oyuncular yavas yavas oyun boyunca ipuçlari alarak bir cinayet gizemini çözmeye çalisin. Tümdengelim mantik dogru katili tahmin etmek ilk oyuncu kullanarak, silah ve konumu oyunu kazanir. Rush Hour çözme ve kutunun disinda düsünme sorunu kullanarak, bu kez uyarilmasi tesvik eden bir oyun. Rush Hour, oyuncular geçmesine baska bir araba için açik bir yol olusturmak için puzzle parçalari sürgülü gibi bazi araba tasimak zorunda. Diger oyunlar Alhambra ve Ride Bilet gibi, birçok farkli zihinsel yetenekleri gerektirir. Bu oyunlar gibi bir gelecege yatirim için para almak için sizde kullanarak, ya da önde gidiyor ve bir sans hala varken simdi harcama arasinda, karar verme içerir. Onlar oyuncular çok is dünyasinda gibi, zamaninda hedefleri toplanti para ve odakli akilli olmak motive ediyor. Digerleri arasinda bu becerileri oyunlari oynayarak tanitildi ve gelistirilebilir.

Aile oyun ve online oyun artilarini ve eksilerini

Bu gün ve yas olarak, çok sey dikkatimizi için çagri, ve biz bizim bos zaman kullanmak istiyorsaniz nasil akillica karar vermek zorunda. Daha fazla çocuk ve hatta anne birbirleriyle oyun oynarken yerine online oyunlar ile vakit geçirmek için karar veriyorlar. Biri sadece online oyun oynamak olur daha birlikte bir oyun oynuyor ailesinden çok daha fazla yararlari vardir. Baslatmak için, herkesin bir aile oyunu katilabilirsiniz. Online oyun genellikle katilmak isteyen bir ekran ve herkes bakarak bir kisi kendi bilgisayar gerektigi anlamina gelir. Aile ile oyun kisisel düzeyde gerçek etkilesim için izin verir. Sistemde oyun iliskiler oyunun kadar sanal olma egilimindedirler. Aile oyun açik yürekli ve saglikli ama online oyun siddet ve diger ham konu kabul etmek egilimindedir. Az büyüme online oyunlar geliyor. Aile ögrenme oyunlari, hem de birbirlerine ilgili seyler bulmak, egitim tesvik. Online oyunlar genellikle kesin bir sonu yok çünkü, oyuncular bu oyunlari kaybetti ay hizli bir sekilde ekleyebilirsiniz saatlerce bu sanal gerçekleri bagimlisi olur. Aile farkli etkinlikler için gidebilirsiniz böylece ailesi ile oynanir oyunlar oyun zaman görece kisa bir yelpazesi var. Daha anilari vesilesiyle hatirlamak alinir fotograf ve video aile oyunlari ve hatta üretilecek egilimindedir. Bu önem benzer seyler online oyunlar ile meydana gelmez. Online oyunlar aile oyunlari tabi degildir oyuncular yapmak, aylik ücret ve pahali açilimlari gibi, ek maliyete yol açmaktadir. Online oyunlar bizim bos süre içinde yapmak daha kolay gözükse de, açikça aile oyunlari olarak kendimizi ya da aileler için yararli degildir.

Hiristiyan oyun amaci tutmak

Ailede müjde tartisma dahil etmek için harika bir yol Incil tabanli oyunlar oynamaktir. Ne yazik ki, bu oyunlar zaman zaman dini açidan kaybolur bir sekilde oynanir. Asagida, bu harika Incil tabanli oyunlar disinda daha fazla din almak için bazi fikirler vardir. Kutsal her turdan sonra verilen konu ile ilgili bir ayet bularak yer alabilir. Hatta bu kim böyle bir kutsal bulmak için ilk olacak görerek bir oyun olabilir. Dini sarki sarki övgü ya da oyun ile iliskili ilahiler ile ilgili olabilir. Bir tur sonra, çocuk oyun sunuldu Incil’den hikayeler veya degerleri anlatirken dönüsler alabilir. Bu aile veya mevcut arkadas her üye için Tanri’ya sükretmek için de bir dua ile oyunu baslatmak ve bitirmek için iyi bir fikirdir.

Aile ile Bond için harika bir yoldur

Aile oyunlar aileleri bir arada getirmek için harika bir yoldur. Oyunlar genellikle herhangi bir önceki aile gerilimi azaltir evine sicak bir atmosfer davet ediyoruz. Aile oyunlari ile zaman üye bir çok birbirine baska türlü bilmiyordum seyler ögrenme sonunda. Ayrica oynamak aile üyeleri sahip ve de güçlü oldugunu yetenek ve nitelikleri tanimak yardimci olur. Oyun olaylar sirasinda genellikle aile üyeleri daha sonra bile uzun süre hatirlamak mümkün olacak anilar eglenceli bu yol olur. Bu sakalar içinde hatta aile daha sonra zaman zaman hatta aile birlesecek oyun sirasinda gelistirilen bu nadir degildir. Aile oyunlari da yüksek besli, sarilarak, övgü ve gülüyor gibi pozitif takviye bir çok dahil etmek egilimindedir. Oyunlar daha eglenceli anilar için tekrar tekrar çalinabilir. Ayrica sinemaya gidiyor ya da disarida yemek için daha ucuz bir alternatiftir. Her oyun hatirlanacak degil olsa bile, çocuklarin aile ile oldu tüm eglence hatirlar.