egitsel oyunlar çalisiyor ve temiz eglence diger tür bir dizi bir ilgi alarak çocuklara yardim

eglenceli yolu çocuklar için Hiristiyan degerlere geçmek için

Çocuklariniz ile dini degerleri paylasmak kadar önemli oldugunu, ve henüz zor olabilir. Tabii ki hiçbir sey Kilisesi hizmetleri yerine ve kutsal egitim olabilir. Ancak, evinizde müjde ögrenme entegre için baska yollar vardir. Böyle bir yol Hiristiyan tabanli oyunlar geçer. Eger inanç ve ifade paylasabilirsiniz nerede gelip kaç kez sasiracaksiniz. Çogu zaman, çocuklar bir oyun duydum bir sey hakkinda daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Ayrica, bu eglenceli, interaktif bir sekilde yapilir, çocuklarin hikayeleri ve fikirleri hatirlamak için daha kolaydir. Bu çocuklar sizin için en önemli olan degerleri ve doktrin hakkinda daha fazla anlamak için bir arzu gelistirmelerine yardimci olur.

oyun oynama deneyimi en iyi sekilde yararlanma

Bir oyun sirasinda rahatsiz veya zarar herkes için gerek yoktur. Asagidaki oyun sirasinda herhangi bir pislik sakinmak ve daha fazla zaman zevk için bazi fikirler vardir. Size sahip olmak ne kadar eglenceli karar. Ne kadar çok neseli ve hareketli, daha fazla eglenceli ve diger tüm oyuncularin olacaktir. Bitirdiniz pisman veya sonrasinda yaptigi açiklamada edecek bir sey yapmak ya da söylemek degil emin olun. Alay dikkatli olun. Diger kisinin sadece dost olmak vardir bilir emin olun. Diger oyuncular iyi hissettirmek için yollar arayin. Iltifat, gülümseme ve yüksek bes onlari. Eger kaybetme eger üzülmek yok. Oyun bittigi zaman, bu kötü oynadi, diger oyuncu hatirlar ki imkansiz oldugunu. Kötü bir spor olsaydi onlar hatirlar. Seylerin tarafindan bak ve durumda mizah bulmaya çalisin. Herhangi bir oyun yorgun olma önlemek için, her zaman ve yine o kadar degistirmek için emin olun.

Online oyun karsi aile oyunlari

Biz herhangi bir bos zaman degerlidir ve biz akillica kullanmak emin olmak istiyorum. Birçok çocuk ve online oyun yapiyor, bos zaman geçirmek ya da birbirleri ile oynarken kullanmadan karari arasinda bile anne mücadele. Daha fazla olumlu seyler online oyun yapiyor vakit daha aile oyunlari oynamak geliyor. Ilk olarak, aile oyunlari online oyun Oyuncu basina bir bilgisayar gerektirir ve çogu aile üyeleri eglenceye almak mümkün olmayacaktir ise herkes, etkilesim saglar. Online oyun, iliskiler genellikle oyunun kendisi kadar sanal iken aile oyunlari içinde gerçek etkilesimleri, gerçek bag duygulari için izin gerçeklesecek. Aile oyun açik yürekli ve saglikli ama online oyun siddet ve diger ham konu kabul etmek egilimindedir. Aile oyun beyin egzersiz ve yeni kelime ögrenme yani sira birbirlerine yaklasik seyler kesfetmek, ögrenme ve egitimi tesvik için bir egilim var. Online oyun genellikle varsa bir temel düzeyde küçük bir strateji ve planlama daha fazla, ve oldugunu ögretir. Sonlu bir sonu olmadigi için birçok kisi online oyun bagimlisi olmak. Saat, gün, hafta, yasamin hatta aylar bu sekilde kaybolur. Tekrar çalmak veya baska bir etkinlik geçmek istiyorsaniz aile karar böylece aile oyunlari tanimlanmis bir baslangici ve sonu vardir. Anilar bir sanal gerçeklik içinde olusturulacak zordur. Aile oyunlari yillar boyunca hatirlanacak anilar ve sakalar yol açabilir. Aile oyunlari bir diger avantaji aylik ücret olmasidir. Online oyunlar popülerlik ragmen, bu sadece aile ile oyun oynarken gelen eglenceli ve gerçek yapistirma yerine geçemez.

Hiristiyan oyun amaci tutmak

Incil oyunlar gospel tartisma ve paylasim Hiristiyan degerleri yardimci aile dahil etmek mükemmel bir yoldur. Ne yazik ki, bu oyunlar zaman zaman dini açidan kaybolur bir sekilde oynanir. Bu müjde ögrenme saglanir böylece bu dini oyunlarin daha iyi faydalanmak için çesitli yollari vardir. Bir sekilde belli bir konu ya da verilen fikir ile ilgilidir Incil’de bir kutsal bulmak için her tur sonra. Hatta bu kim böyle bir kutsal bulmak için ilk olacak görerek bir oyun olabilir. Baska bir yol, her turdan sonra ilgili ilahi ya da övgü sarki etmektir. Bir tur sonra, çocuk oyun sunuldu Incil’den hikayeler veya degerleri anlatirken dönüsler alabilir. Bu aile veya mevcut arkadas her üye için Tanri’ya sükretmek için de bir dua ile oyunu baslatmak ve bitirmek için iyi bir fikirdir.