Eger oynadi hiç büyük oyunlar

Eger eksik ne biliyor musun?

Simdiye kadar yapilmis en iyi bilgisayar oyunlari bazilari duymadim olasilikla oyunlardir. Nispeten daha gizli sekilde çalisan bireyler ve küçük sirketler tarafindan düzenlendi. Onlar milyon dolarlik bütçeleri yok, hatta yüz dolar bütçeleri yok. Onlar pazarlama departmanlari, arastirma analistleri, satis ekipleri, fantezi ofis ve kesme kenari araçlari adamis yok. Genellikle büyük parlak oyun stüdyolari ultra zengin oyun tasarimcilari tarafindan atilan her türlü araçlari onlar, birlikte kazimak.

mucizeler yapma.

Bu içler acisi çalisma kosullari ragmen, onlar etrafinda en sasirtici bazi oyunlari olusturun. Nasil bu oyun taslar yaratti ve onlari olustururken mucize isçi kim alabilirim. Bagimsiz oyun tasarimcilari konum. Bazen kisaca Hint Adalari denir. Kendi yatak odasi, garaj, yedek ofisler ve bodrum disinda çalisan. Onlar ne için bir tutku var. Onlar yaratma eylemi seviyorum, oyunlari seviyorum ve acimasiz bir oyun ne olmasi gerektigi vizyonlarini kararliyiz. Genellikle kendilerini oynamak isterdim oyun kurmak. Sadece baska hiç kimse çünkü. Oyunlar Bu tür büyük bir kutu elektronik magazasindan sehrin sizin ucuna sadece gölgesini döküm de bulamazsiniz. Bu tutkulu Hint Adalari az 26 kat pazarlama çocuklar kadar son oyun trendleri hakkinda ne söyleyeceklerini bakim olabilir. Muhtemelen nedeniyle garaj 26 kat yok. Onlar sadece kendi oyun sevgi, ve ne kadar oynarken zevk biliyorum.

Hint Adalari nereden geliyor?

Indie oyun gelistiricileri tüm farkli alanlardan geliyor. Genellikle bazi büyük isim yazilim sirketlerinin eski sanatçilar, programcilar, ya da tasarimcilar konum. Bir Indie bir gün olma bu küçük kösesinde hücre rüyalar Belki de bu sessiz küçük programci. Kurumsal kesmekes yorgun ve yaratici onlar Hint Adalari haline kendilerini ifade etmek için ariyorum. Bazi tamamen kurumsal cadde önlemek ve bir yasam onlar basindan beri seviyorum ne yapiyorsun yapmak kadar sansli olmustur. Ne olursa olsun kökeni, hepsi tutku ve olusturmak için bir istek var. Gerçekten harika bir sey kendi adini koymak mümkün. Onlar yeteneklerini ve deger için taninan olmak istiyorum. Ama bu daha fazla, onlar kendi oyun oynamak istiyorum, ve eglenceli bunu yaparken.

Neden Indie oyunlar kadar iyi?

Bu eglenceli çünkü Indie oyunlar, her seyden önce iyi. Ne de olsa bir oyun, ve get go gelen eglenceli degil, o zaman ne anlami var. Ayrica son derece özgün konum, sadece düpedüz brüt bazen bazen bazen ürkütücü, bazen marazi, komik bazen sadece tuhaf, komik ana, ve. Ancak, Tamam bu. Oyunlar her gün bir hareket olmalidir. Farkli, fantastik sekillerde düsünmek yapmak gerekir. O kadar çok büyük isim oyunlar sadece rehashed fikirler bin kere önce yapilir. Geçen yil ayni eski oyunlarin bir devami. Indie oyunlar maceraci ve riskli. Hint Adalari sansa ve benzersiz bir sey yapmak için zaman ayirmak. Kendi tuhaf ve fantastik ilgi eslesen bir kesfetmek kadar Yani, etrafina bir göz atin ve bir kaç deneyin.