EA SPORTS aktif 2 yeni bir yol formda kalmak için

Sizin ve ayrintilar göz önünde bulundurularak yapilan özel bir fitness programi simartmak gibi bu yeni oyun ile, size çalismak ve eglenmek yol devrim olabilir. Gerçekten genel yasam üzerinde etkisi, diyet, yasam tarziniza, tüm refah daha iyi ipuçlari düsündüren sahip istiyor bütünsel bir yaklasim, bu yüzden sadece bir oyun degil, ayni zamanda yasam gelisimi ve kendini iyilestirme bir yöntem degildir. Rutinleri sesi yardimci uzman ve üst vücut, alt vücut, yani sira kalp mutlu olmak uzmanlasmis birçok kardiyo rutinleri sertlestirmek oyun bulunmaktadir.

Testi kas dayaniklilik ve çeviklik sahip böylece sorunlar bir bolluk vardir bir bütün uyum kalma yöntemi etrafinda ve oturma odanizin konforunda ve rahatliginda tüm hayatinizin en iyi sekli. Yani hava ya da ne kadar gününüzü mesgul, sizin zihinsel ve fiziksel sagligi gelistirme, tüm yasam üzerinde iyi bir etki olmak istiyor bir oyun ile bazi spor sürede sikmak olabilir ne olursa olsun hiçbir.

Eger oyunu baslattiginizda, size hareket alacak hafif bir kosu ile baslamak olabilir ve bazi kardiyo boks bunu önce çalisma için ruh hali içinde, o zaman aktif hale getirmek için kaslarinizi için bazi pazi bukleler yapmak için söyledim olabilir bu kalp saglikli pompa yardimci olacaktir. En iyi bölüm, basari için yol gösterici olacak sanal bir kisisel antrenör olacaktir. Sizin egitmen motive etmek ve sanal egitmen gitmek aramak yere size yol açabilir böylece ayrintilar ve hedefleri hakkinda bilgi sahibi olacak olacaktir. Eger her zaman birisi size gelistirmek için gereken yere söylüyorum ya da sadece bile zor çalismak için motive olacagini bu basparmak vazgeçerek olacak bu yüzden en iyisi, sizin kisisel antrenör size sürekli geri bildirim sunacak.

Eger egzersiz yapilan günlük özel sunacak 30 Day Challenge, katilabilir her gün basarili olmak için hedefler, hem de fitness seviyenizi maç için olusturulan özel seyler vermek. Isinizi rejimi disari ile baslar gibi, oyun size gelip ne kadar ileri gitmek için yapmamislar var ne kadar görebilirsiniz böylece kalori yani sira ortaya koydugu yogunlugunu izlemek ve ilerleme bir sicili devam edecektir. Eger ne yaptiginizi isin sadece ne tür biliyorum Bu size hedefe ve basari bir yazili kayit verecektir.

Sizin kalori de çok, bu nedenle tüm çabalari bazi görünür etkilerini görmek mümkün olacak, sayimi olacak. Ve, siz de oyun içi dergide tüm bu tutabilirsiniz. Daha da etkilesimli bir deneyim için, siz ve bir arkadasiniz size her iki belki birbirlerinden ilham ve motivasyon alarak, birlikte programi yan yana isi yapmak yardimci kooperatif modlari gibi, bir arkadas ile çalisabilirsiniz.