diablo ii – Oyunun temel açiklamasi

Diablo II nedeniyle 2000 en ünlü oyun ilan edildi onun daha ve oyun ve battle.net gibi ücretsiz internet oyun hizmeti için kolay yaklasim daha. Bu oyun david brevik ve erich schaefer tarafindan gelistirilen ve maksimum schaefer oyunun proje lideri oldu.

Diablo II Diablo en yeni sürümüdür. Bu bir online oyundur. Bu karanlik fantezi temali aksiyon rol yapma oyunu dayanmaktadir. Bunlarin aksam kesmek ve çizgi ve türler “zindan dolasim”. Bu oyun Windows ve Mac OS tarafindan desteklenmektedir.

Diablo II için yeni ek bir sürüm 1.12a de imha Rabbinin adiyla ve halen 2001 yilinda tanitildi. Bu oyunda Amazon, Necromancer, Barbarian, Büyücü, ve Paladin iki karakter adlandirma 5 farkli karakter sinifi vardir yok yani suikastçi ve büyücü efendisi tanitildi. Burada oyuncu bir kahraman olarak kendini sunar ve oyuncu dört farkli eylemlerine eylemi gerçeklestirmek için vardir. Her karakter tercihinize göre seçebileceginiz kendi yetki ve beceri vardir. Bu oyunda patron canavar mücadele ve yenmek zorunda. Bunu yaparak en fazla puan alirsiniz. Oyunun düzeyini artirir gibi ögeler de sonraki düzeyde yararli oldugunu toplanir aliyorsaniz.

Diablo II temelde birçok canavarlar göründükleri sirasinda arama ve mücadele operasyonlarinin bir oyundur. Sadece bir oyuncu bu oyunu oynarken ise o zaman rastgele haritayi olusturmak ve sonra ayarlarini kilitlemek için vardir. Birçok oyuncu bu oyunu oynarken, o zaman her oyun sifirlanir. Eylemlerine ek olarak, Normal, kabus ve cehennem oldugunu sirayla zordur üç farkli seviyesi vardir. Bir sonraki seviyeye gitmek için size basariyla ilk seviyesini tamamlamak zorunda. Oyunun bir sonraki asamaya yaklasirken oyun daha zor hale gelir. Hardcore ve softcore iki karakter ve oyuncu seçimine göre bunlardan herhangi birini seçmek zorundadir. Softcore karakter, kahraman ölümünden sonra oyun devam etmek için bir sans elde edebilirsiniz ama sert karakterleri çok degil, tüm ekipmanlari ve ögeleri sert karakterin ölümünden sonra kaybolur, bir sans hiçbir verilecektir.

Bu Diablo 2 için addtion oyun gelistirmek özellikleri yeri vardir. Bu oyuncu oyuncunun talimatlari izleyin bir bilgisayar parali askerler, seçin ve buna göre düsman üzerine saldiri. Belirli bir hedefe ulasmak sonra oyuncu silah, zirh, aksesuarlar (kemer, yüzük, çizme, eldiven, vb) gibi degerli madde seklinde güç alir. ögelerin tüm setleri toplanir zaman sonra oyuncu daha güçlü hale gelir ve bu ögeler bir sonraki seviyeye yardimci olur. Bu ögeler taslar, mücevher ve runes kullanilarak özellestirilebilir. Simdi bir gün pek çok magaza bu aksesuarlari satin alabilirsiniz yerden online olarak mevcuttur.