CodeMaster en f1 2010 oyunu yorum

Herhangi bir tanimi geregi F1 yaris bugüne kadar var olan en heyecan verici spor. Yüksek hizlarda, hassas bir köseye geçerken, kaba bir havada aracin üzerinde tasima, ve parçanin ayrintili bir çalisma büyük gün hayatinizi ve itibarini kurtarmak olabilir gerçegi, en heyecan bu sporu daha heyecanli hale getirir baska daha. Bir oyun çarpici görsel ve grafik ile gerçek bir sey için çok yakin bir deneyim sunmak için basarili olursa bence, o oyun zevkli bir F1 simülatörü. Codemasters ‘F1 2010 basariyla tarzi ile tüm yukaridaki deneyimi yasatmak bunlardan biridir.

Ilk birkaç çalisir kaba olacak ve bir yaris sirasinda kendinizi yoldan birçok kez bulabilirsiniz ancak oyunun kullanim ve kontrol için alismak gibi, daha iyi olur. Performans kiti büyük ölçüde aracin yol tutusu etkiler ve kullandiginiz lastik türüne göre sürüs stratejisini degistirmek zorunda kalabilirsiniz. Oyun seyler daha gerçekçi kilan yeni bir dinamik hava sistemi kullanir. Bulutlu bir gün yagmurlu bir dönüsebilir asla bilemezsiniz ve bu olursa, size yollar kaygan hale ve skeç ve bir sey çarpiyor olabilir gibi araç üzerinde bir kavrama almak gerekir. Neyse ki Codemasters insanlara yeterli tür bir yaris sirasinda iki kez yapmak herhangi bir hata kapsayabilir bir geri sarma seçenegi (gibi Race Driver Grid görülen) bize edildi. Yagmur yagar ve bir rakip arkasinda uygun olup olmadigini o zaman pratik olarak kör olacak, çünkü ben sahsen çok can sikici olan, bir yaris bölümü sirasinda yagmur gibi degildi. Öte yandan, günes isigi yaris biraz daha kolaydir.

Eger kariyeri boyunca ilerleme olarak, yarislarda performans itibar artirmak ve yakinda diger takimlardan davetiye almaya baslayacaktir. Seyler daha etkilesimli hale getirmek için, ayni zamanda belirli bir soru sayisi ve bu sorulara yanit sormak gazetecilere bir kalabalik yüz olsun ekibi üzgün olmayabilir ya. Ne yazik ki, bu sorulara ve cevaplari çok yakinda tekrar baslar ve daha sonra bu yeni özellik cazibesi gitti.

Yarislari oldukça uzun ve tek bir hata son ilk yerden alabilir çünkü oyun tutarlilik gerektirir. Bu gerçek yarista üne sahip yardimci olarak Eger eser oldukça iyi bilmek gerçekten önemlidir. Yani uygulama tur sirasinda parça bilmek için zaman ayirin.

Grafik iyi ama gün isiginda Dirt asmak yok. Parçalar çok gerçekçi ve olsa da, menüler bazen kafa karistirici, hala oyun genel olarak iyi bir sunum sunuyor. Araba iyi modellenmis ve hava degisimi sadece oyunun güzelligini artirir vardir.

Codemasters F1 2010 Oynadigim herhangi bir F1 simülatörü daha yol daha iyi. Tabii ki küçük hatalari orada burada ama oyunun genel oyun onlari gözardi yapar. Bu en parlak yaris oyunu Codemasters gelismis, ama kesinlikle bir içeren biridir olmayabilir olabilir. Bu yüzden çok tüm yaris hayranlari için bu oyunu tavsiye.

Oyun PC, Xbox360 ve PlayStation 3 geçerli.