Çocugum için en iyi olan sistem

Çocuklar oynayabilecegi oyunlar birçok seçenek vardir. Bazi zevk birçok çocuklar için eglenceli egitici, eglenceli ve ilave. Çünkü yeni yenilikçi teknoloji ve ilerleme, bu arada çocuk oyunlarinda bile degisiklikler de görüntülemek için birçok çocuklar için kabul edilemez içerigini ile oynarken daha gerçekçi ve sanal oyun için degistirdi.

Önce, video oyunlari çocuklar bugün bile oynarken zevk oldugunu egitim ve eglence amaçli icat edildi. Büyük olasilikla, anne oyun içerigi güvenli ve oldukça zararli içerigi korunmaktadir çünkü onlarin çocuklari oynamaya ne hakkinda endiselenmenize gerek yoktu. Bu Pac-Man veya Space Invaders gibi saglikli oyunlar sunan Atari video oyun sistemi, gibi, çocuklar eglenmek için ve herhangi bir açik içerik olmadan eglenmek ve uzak yolsuzluk çocuklarin davranislarini etkileyebilecek bu açiktir. Ne yazik ki, teknolojideki degisiklikler video oyunlari bugün yolu degistirmistir. Bugün oyun daha gerçekçi ve birçok oyun üreticileri oyunlar dahil oldugunu yetiskin içerige sahip stilled bulunmaktadir. Bu nedenle, anne-babalar artik çocuklarini olmasini istediginiz tipik oyun sistemi üzerinde endise duyuyorlar. Aslinda, pek çok anne ama uzakta çocuklar etkileyebilecek yetiskin içerigi ve diger tehdit eden faktörlerden onlarin çocuklari için en iyi en iyi video oyun sistemi bulmak için tercih edilir.

Önce farkli olarak, Atari oyun sistemi en iyi video oyunlari çocuklar saglanmis. Simdi, video oyun sistemi nedeniyle özellikle anne tüketicilere kadar çok seçim yükselmistir. , Sony PlayStation 2, Nintendo GameCube, ve Microsoft’un Xbox ve Microsoft Xbox 360 video oyunlari gibi oyun sistemi farkli Büyük seçimleri ebeveynlerin çocuklar için satin almayi düsünün seçimleri bazilaridir.

600 farkli oyunlari hakkinda saglarken piyasada en çok satan oyun konsolu Sony PlayStation 2 (ya da sik sik PS2 olarak anilacaktir), bu her yastan hitap etmektedir. Bu oyunlar her oyun ve seviye kullanim için izin verilen yas sinirlamasi tercihi için özel zevk ve her yas araligindaki için puan olmustur. Örnegin, E ile iyi oyunlar alti ve yukarisi yas için izin verilir. Bu derecelendirmesi Diger oyunlar, ancak, bu nedenle oynamak için küçük çocuklar, E10 ile reyting için karmasik + oynamak için eski on yas üzeri çocuklar için tavsiye edilir. Ayni sekilde, 10 altindaki küçük olan çocuklar için diger oyunlar EC veya baska bir deyisle, Erken Çocukluk Döneminde derecelendirilir.

Çocuklar temelde ask bir popüler video oyun sistemi Nintendo GameCube konsoludur. Bu oyun sistemi özellikle GameCube konsolu için de derecelendirilir Sega Sonic GEMS Koleksiyonlar, Nintendo Mario Party 6 ve Mario Tenis ve diger oyun baslik gibi çocuk favori basliklari dayanmaktadir 263 oyun var E.

E puan baska bir video oyun sistemi yerlesik bir ebeveyn kontrolü ile Xbox ve Xbox 360 video oyunudur. Xbox 360 yaklasik 12 oyunlari ve diger popüler bültenleri ile artan sahipken Xbox 270 hakkinda mevcut oyunlar vardir. Bu oyunlarin bazilari sadece Xbox bulunmayabilir ama ayni zamanda, GameCube ve PS2 için mevcut ya da üç video oyun sistemleri söz konusu olmayabilir, olsa da. Bu ise, AstroPop ve Feeding Frenzy gibi E degerlendirmesi Xbox oyunlari çok yayincilar da yayinlanan ve diger video oyun sistemi mümkün yaptiginiz çapraz basliklari olabilir. Örnegin, Eidos InteractiveLEGO Star Wars gibi begenilenler E oyunlar GameCube, PS2 için kullanilabilir ve diger E10 puan + nominal AK Global Star Software Dora the Explorer gibi diger oyunlar Xbox için sadece ise, diger oyun sistemleri için kullanilabilir ve ise hatta Xbox olan Sadece PS2.

Çocuklar için en iyi video oyun sistemi seçimi anne çok video oyun oynarken kendi çocuk tercih söz konusu özellikle önemlidir. Yukarida sözü edilen video oyun sistemi onlara vermek için en iyi video oyun sistemi bulmakta anne yardim ederken ebeveyn çocuk için video oyun sistemi türü mevcuttur anlamaniza yardimci olabilir. Anne-babalar çocuklar için video oyun sistemleri fonksiyonlarini kilitlemek veya yapmaktan ya da görüntülemek için izin oyun ya da basliklari tür sinirlari ayarlamak için oyun sistemi ebeveyn kontrol seçenekleri olmasi gerektigini akilda tutmak gerekir. Bu yerlesik bir ebeveyn kontrolü geldigi için yukarida belirtilen video oyun sistemlerinden, satin almak için anne-babalar için en tavsiye Xbox ve Xbox 360.