canavar yüksek bebek seti

Eger çikolata ve seker içermez da ilkokul çagindaki kizi için bir Halloween tedavi ariyorsaniz, bir Canavar Yüksek Bebek Set aradiginiz sey olabilir. Tanidik olmayanlar için, Monster High bebek 2010 yazinda Mattel tarafindan yayimlanan ve birçok kiz için oyuncak sahip olunmasi gereken haline gelmistir.

Bir Canavar Yüksek bebek seti aslinda görünüste klasik bir korku filmi bir karakter dayali ve bükülebilir kol ve bacaklar, bu bebek hayvan, bir günlük sahip bir Barbie ölçekli genç canavar bebek tabii ki bebek,,, içerir diger küçük aksesuarlar ve bir bebek standi. Her bebek kutusunun arkasinda bazi arka plan ve bebek üzerinde biyografik bilgi sahibi saglar.

, Laguna Mavi, Deniz Canavari kizi, Clawdeen Wolf, Kurt Adam kizi, Frankie Stein, Frankenstein kizi ve Cleo De Nil, kizi Draculaura, Dracula kizi: Bu noktada, Mattel alti bebek toplam yayimladi mumya ve Deuce Gorgon, bir set olarak satilmaktadir Medusa, oglu … görünüse göre Monster High de “o” çift vardir. Her bebek canavar ebeveyne ona baglanan özellikler gösterir. Frankie Stein dikis, Clawdeen Kurt lahanasi disleri ve kulaklari vardir ve Laguna Mavi yüzgeçleri ile bezenmistir. Daha önce de belirtildigi gibi, her bebek kendine uygun hayvan eslik ediyor. Örnegin, Draculaura bir hayvan yarasa vardir ve Cleo De Nil bir hayvan yilan için özen gösterir.

Mattel küçük evcil hayvanlar ve aksesuarlari ve bebek uzuvlari çikarilabilir olmasi nedeniyle yukarida çocuklarin yas alti ve için Set Monster High Doll öneririz yapar. Evet, dogru, önceki bildirimi okuyun; Canavar Yüksek bebek üzerinde ellerini ve kollarini çikarilabilir. Neden? Peki, bebek canavarlar, ve sözde kendisi için konusuyor, ancak daha pratik, bebek sahipleri elbise bebek daha kolay yapar öneririz.

Monster High Doll Setleri ek olarak, Mattel gibi doldurulmus bebek gibi çesitli Canavar Yüksek oyuncaklar, ürettigi ve hatta bir Monster High web sitesi yaratti, karakter bios, oyunlar, indirilebilir müzik, ve hatta Monster High webisodes ile tamamlayin. Bugüne kadar, görüntüleme için kullanilabilir on bes webisodes vardir. Monster High, yeni 1 Eylül 2010 tarihinde yayimlanmistir, netice Eylül 2011’de beklenen ve sonraki romanlari takip eden yillarda beklenmektedir. Birçok kitap ve film gibi, bebek ve diger aksesuarlar toplanmasi sonunda zamanla artacaktir.

Monster High web sitesinde ve webisodes görünen diger karakterler Ghoulia Yelps, Holt Hyde ve Jackson Jekyll arasinda; bu karakterlerin tüm gelecekte tahsil bebek gibi görünmesini eminiz.

Bu bebeklerden piyasada sicak bebek vardir ve bu tatil sezonunda eglenceli ve heyecan getirmek için eminiz.