çalisabilir hiç komik

Bazen is hayatinda en kötü sey olabilir, genellikle bir son için bir araç baska bir sey olarak görülüyor. Eger gerçekten düsünmek tek sey çogu zaman, ne ben bu Damm yersiz olsun yapacagim. Daha sonra çok komik her zaman ve yine bir sey is olur, ve bu tutum degistirir, bazen gerçekten eglenceli olabilir çalisma gerçeklestirmek.

Asagidaki özü yaklasik 5 yil önce oldu gerçek bir hikaye ….

Ben Orduda bir araç mühendis olarak çalisti, ben yavas yavas saflarini üzerinden ilerledi vardi ve sonunda 18 yil sonra Basçavus rütbesine ulasmisti. Ben yaklasik 200 araç ve 20 esnafin gün tamir için gün sorumluydu.

O adamlar mühendislik ve uyum becerilerini test etmek için gidiyordu beni bilgilendirdi gibi Bir sabah ASM en (Boss) ofise denirdi, o sikilmis olmali, kendimi hayal basliyor hissediyordu. O Büyük Yumurta Yarisi alarak çocuklar becerilerini test karar vermisti. Fikir bir yumurta atölye boyunca uzak mesafe tasiyacak bir sey metalik, içermemelidir kendi kendine çalisan makine, üretim için esnaf için oldu .. Ben ancak derin asagi o gece bilardo kulübü olacagini kim merak ediyorum, keskin görünmesini çalisti.

Ertesi sabah ASM ofisine gitti ve onu karton ve bant kapli bulundu, dedi “Ben bir makine tasarlayabilirsiniz erkek gösterecektir”, ben ona birakti. Tüm gün onun toplantilari iptal edildi ve onu rahatsiz degil söylendi.

Ben Büyük Yumurta Yarisi çekmisti ne kadar faiz saskinlik itiraf etmeliyim. Genç esnaf 3 gruba bölünmüs ve harika buluslar her türlü tasarim ve üretim mesgul olmustu. Ben onun yüzünde kendini begenmis bir görünüm ile yaptigi masanin arkasinda oturdu Boss ofisine gitti. Dedi “Bu hazir”, onun soyunma açti ve bana bu karton ‘Sey’ gösterdi. O kadar çok o mekanizma asik emindi gülümsedi, “Bu kazananin”, diye bagirdi.

Gün sonunda gelmisti, moral ögleden sonra içme bira harcanacak gibi, ayni zamanda, yaris merakla beklenen yüksekti. Ögle yemeginden sonra bira akiyordu. Bu çocuklar kendilerini zevk görmek güzeldi. Birkaç saat sonra ASM yaris için ileri tüm girisleri çagirdi. Ben çok kendinden tahrikli makinelerin karmasik tasarimlar etkilendim parçasi kendimi almayan ragmen ben itiraf etmeliyim. Patron onun ofise kayboldu ve onun bebek tutarak gülen çikti. O kesinlikle, mühendislik deneyimi bir ömür boyu kazanmak için o yarisi kazanmak emindi. Yumurta takim kaptanlari için basildi. Ben ilk Boss bu herkesten inliyor tarafindan karsilandi söyledi gidecek. Onun yumurta karton kokpitte yerlestirildi, bu çok güçlü bir elastik bant ile çalisan bir karton drag yarisçisi, gibi görünüyordu. Grup tam olarak sarj ve hazir idi. Zaman kaleci “Bekleme ……. GO”, çiglik atti …….

Patron, canavar serbest neredeyse atese karton tekerlekler ‘Canavar’ hareket yapti sonunda, ancak makine sabit kaldi, çok hizli dönen edildi, bas asagi çevirdi ve yumurta kirik.

Kendimi kontrol etmek için bir saniye çalisti, ancak gerçekten hiçbir faydasi oldu – ben sadece kendimi kontrol edemedim, yere gülen düstü. Ne Boss o baska gitmek zorunda oldugunu bagirmaya basladi zaman kötüydü yapti. O ancak bilgi verildi onun kurallari yarismacilar sadece bir yumurta ile basildi belirtti.

Sonunda yeni bir yumurta patron verildigi yankilari korkusuyla, o sonunda baska gitmek olacakti. Beast 2 alin, bu kez lastik bant bile siki suçlandi. Kokpitte sarili yeni bir yumurta ile tam olarak sarj makinesi serbest birakildi. Bu kez öne atladi ve çikardi, aslinda ileri çiglik atti, ikinci girisimi tüm Ben hatirlamak, patron bunlarin ortasinda, 50 ‘den fazla kisi tarafindan takip ediliyor atölye çiglik atarak bu sey oldu ayaga kalkan ve asagi çiglik bir okul gibi “Eger güzellik Devam”.

Ögleden sonra geri kalani daha fazla bira, ben gülmekten kirik patronun gülen yüzüne bakti her zaman içme geçti. Bu küçük olay gerçekten, o kadar ciddiye is almamalidir zaman aslinda eglenceli olabilir hatirlatti.

http://www.bizseller4u.com