bugün wii homebrew kilidini nasil çevrimiçi yollari

Sevgiyle Nintendo Wii olarak bilinen nefes kesici ve husu uyandiran oyun araci sonuçta merkez sahne maçta için gelistirilmistir. Uzun yillar boyunca bu teknoloji harikasi pek çok düzeyde kullanici ordusu, AO hayal yakalamak basardi. Bu video oyun konsolu yenilikleri ve karsi konulmaz eglenceli oyun iyilestirmeler söz konusu oldugunda Nintendo belki de kraldir. Bu hayal edebileceginiz hemen hemen her seyi yapabilir. Yani Sen Wii On DVD oynamak miyim, diye sorabilirsiniz?

Bu aygiti tarafindan sunulan oyun ve yenilikleri tüm yas gruplari, cinsiyet ve farkli bireysel kategorilere çekici oldugunu. Mantiksal olarak, oturma odasi ya da eglence odasi bu teknolojik oyun makinesi tadini çikarmak için mükemmel bir yerdir. Sadece bu hareket algilama aygiti duyusal tatmin genis bir dizi deneyimi için harika bir yoldur, ayni zamanda maliyet etkin bir oyun alet.

Nintendo Wii diger elektronik gizmo sirketleri sadece sadece kavramsallastirma basladi yüksek kaliteli eglence sunabilirsiniz. Wii hareket algilama yetenegi, AOS oyunlar ve tabii ki Nintendo, AOS anlayisli ve sezgisel oyun kavramlari oyun sektörünün çitayi yükseltti. Daha eglenceli ve daha interaktif eglenceli yepyeni bir düzeyde yükseltti. Canli müzik, çekici görsel uyari, tek bir pakette fiziksel zorlama ve saf eglence, tüm ilgi çekici tesvik yenilikçi oyun daha yüksek düzeyde zevk? Simdi, bu Wii sizin için neler yapabilecegini AOS!

Sadece tek bir all-in-bir multimedya araci kullanarak oturma odasinda daha fazla yer kazanmak degil mi? Sadece durumda, Wii DVD oynatma yetenegi için emin neden ariyorsun? Simdi, bir sonraki soru olacaktir: DVD ve daha fazla oynamak için Wii kilidini nasil? Dogruyu söylemek gerekirse, konsolda sürücü aslinda standart bir disk oyuncu. Bu yüzden sadece zaman ve aslinda tümüyle islevsel bir ve özel Wii DVD oynatici arti multimedya paketi içine Wii yükseltmek için dogru ayari ayarlamalari yapma meselesi!

Bunu saglamak için ilk yolu bir mod chip yüklemektir. Wii kilidini ve MP4 ve daha oynamak, DVD ve daha çesitli oyun emülatörü özelligi, video ve ses destegi fonksiyonlari oyna olun. Ancak, büyük dezavantaji fiyat o kadar, üç Wii, AOS satin almak için yeterli olacagini yapmak olmasidir. Simdi kesinlikle pratik olacaktir. Bunu mümkün kilmak için diger daha ucuz ve daha güvenli yollari varken neden daha fazla ödeme.

Eger pahali bir mod chip yüklemeden bir Homebrew programi ya da diger Wii Unlocker programi seçerek düsündünüz mü? Hayir Wii kilidini açmak için bile bir yüz dolar harcamak gerekir. Bazi online kaynaklar bile banka hesabiniza bozmadan Wii kilidini açmak için güvenli yollar saglayabilir. Sen, AOT bile Wii On DVD Nasil Oynanir sormak gerekir? Sizin için ne ödenen çok daha hizli bir sekilde Wii kilidini ve istediginiz tüm DVD oynatmak için harcamak gerekir arti yapmaliyim ne kadar sadece isteyin!