Bu sari saçli çocuk naruto bilgisayar oyunlari

‘Naruto’ manga seklinde ilk ortaya çikmistir, ve zamanla TV serisi simdi gizemli sari saçli çocugun maceralarini takip gibi ve hatta tüm dünyada insanlar hakkinda bilgisayar oyunlari oynamak böylece hikaye popüler olan olusturuldu onu.

Hikayenin eylem farkli ülke ve fantezi karakterleri ile, tamamen hayali dünyada tüm kita gerçeklesir. Naruto hikayenin ana karakteri olan – bir tilki iblis kendi içinde tasiyan bir yalniz looner. Babasi onun yeni dogan oglunun vücutta sonsuza kadar iblis kilitlemek için böylece kendi hayatini feda ve tüm insanlarin Naruto bir kahraman düsünün istedim. Ancak, Naruto kendi içinde iblis gücünü tutabilir tek olmasina ragmen, insanlar her zaman onu korkuyor olmustur ve kendisi bu iblis oldugunu düsündüm.

Bu antik Japon dini (Sintoizm, ya da Sinto) birçok tanri ve ruhlar kültü üzerine kuruludur söz etmek, ve Japon bu ruhlar her yerde bulunabilir inaniyordu. Ancak, Sintoizm bu ruhlarin hiçbir bölümü ‘iyi’ olanlari ve ‘kötü’ olanlar üzerine vardi: insanlar onlara karsi güzel hareket olmasaydi ruhlari öfkeli olabilir, ancak tüm kültleri tüm törenler yapildi ve izlediyseniz, ruhlar her zaman yardimsever ve nazik olmustu. Diger bir deyisle, orada Japon kültüründe hayir ‘mutlak iyi’ ya da ‘mutlak kötü’ oldu – ve aslinda simdi hemen hemen aynidir.

Fox rakun köpekleri (tanuki) ile birlikte, Japon geleneksel hikayeleri için bir çok geleneksel bir hayvandir. Bu masallarinda hayvanlarin karsi karsiya veya insanlarla etkilesim – degil diger hayvanlar gibi hayvanlarin yer aldigi uropean masallari.

Naruto olarak gelistirilen hikayenin eylem büyürken. O diger çocuklar ile birlikte yerel ninja okulunda okudu. Ancak onun hileler ögretmenleri deli edildi. Pratik olarak her gün o bütün köy söz bir sey yapiyordu. Naruto bir kez de tilki iblis oldugunu bilmiyordum – ayni eski bayanlar hakkinda korkunç ve karanlik masallar anlatiyorsun ki. Zaman geçti, ve hocasi onu kurtarmak için hissesini üzerinde kendi hayatini koymak o, bu konuda bilmek lazim. O gerçek bir savasçi içine mizah garip duygusu ile iyi bir-için-hiçbir sey çocuktan degistirir Biz gücünü yönetmek için nasil onu ögretecek gerçek dost ve düsmanlari, onun sevgi ve akil hocasi bulur, Naruto hayatini takip edebilirsiniz Onun içinde olan iblis. Naruto sonunda hayalini elde ve Hokage olur – sadece babasi gibi. Ve tüm bu Naruto onun hakkinda tüm öyküleri heyecan verici bir arsa, ayrintili mizah ve gözlemlemek çok ilginç farkli karakterler çok var ve bu yüzden, içine kendini alir çok komik durumlarda olur. Serinin basarisi tesadüfi degildir – bu kendi türünde en iyi biridir.

Biz zaten Naruto ile ilgili bilgisayar oyunlari belirtmistik. Farkli türde tüm – Evet, onlari çok sayida bulunmaktadir. Kaç oyun daha fazla veya daha az manga ve dizi kendisinin arsa dayanmaktadir, ancak bu, vardir – vardir, ‘Naruto’ dan karakterler için kiyafetler seçmeniz gerekir örnegin, giydirme oyunlari (örnegin ‘için Naruto ‘ya da’ Naruto Girls Giydir ‘), ve bu gibi diger oyunlar, çok’ Naruto ‘,’ naruto savas Bahçe ‘,’ Naruto Bubbles ‘,’ Naruto Invaders ‘,’ Naruto NG ‘,’ Naruto RPG 2 Giydirme ‘,’ Naruto Snowy Battle Field ‘… Orada bile ‘Naruto Jigsaw’, ‘Uzumaki Naruto Resim Fayans’ ve … ‘Naruto öpüsme’! Yani bu karakter ne kadar popüler yargilayabilir.