Bu raporu okumak kadar oyun konsolu satin almayin

Bu kez daha çilgin bir tatil sezonu olmustur ediyor. Üç ana oyun sistemleri standlari vurdu ve inanilmaz hizlarda raflardan uçuyor. Tabii ki Playstation 3, Xbox 360 ve Nintendo Wii bahsediyorum. Tüm 3 büyük konsollari ve büyük bir potansiyel var, ama bir kesinlikle geri kalani üzerinde duruyor.

En üç sistem daha yakindan göz atalim.

Playstation 3 asagi 3 konsollari ellerin en iyi grafik sunuyor. Teknoloji bu makine olaganüstü baska bir sey olusturmak için askere. Ps3 ben hiç bir video oyun konsolu gördük en sasirtici grafik sunmak için bir Cell Broadband Engine kullanir. Ayrica bu kadar Blue-Ray-DVD piyasada herhangi bir DVD formatinda en yüksek çözünürlüge sahip DVD okuyucu en son nesil. HDMI (High-Definition Multimedia Interface) bir HD TV ya da geleneksel TV ya HD en yüksek performans keyfini çikarmanizi saglar. Ayrica hizli ve kolay erisim için bilgi depolama kolayligi için 20GB veya 60GB ya, yönetim kurulu sabit disk üzerinde seçim var. Ayrica PSP Döviz film, fotograf veya müzik PS3 takili olabilir. PS3 de tüm PS1, PS2, CD ve DVD’ler çalisir. Grafikler için bu mevcut en iyi sistemdir.

Xbox 360 baska büyük bir sistemdir. Xbox 360 teknoloji çok bir bilgisayar, Sürpriz gibi! Microsoft tarafindan insa edilen bu Xbox 360 büyük ölçüde bu bu oyunu online dogru insa oldugunu anlamak çok kolay. Ve birlesik shader teknolojisi ile özel yapilmis ATI Grafik islemci; sisteminin çekirdek sistem / Video RAM, 3,2 GHz hizinda çalisan her bir çekirdek ile özel, simetrik, üç çekirdekli islemci paylasilan 512 MB sahiptir. Oyunlarinizi kaydetmek için de 20 konser sabit disk (degil çekirdek paketi), Ayrica düz internetten önceki Xbox basliklari indirebilirsiniz. Ciddi online oyun için kablosuz kumandalar, kulaklik ve Ethernet kapasitesi ve tüm set atmak. Bu, tüm tüm harika bir sistem, en iyi online destegi, Xbox canli (Xbox ‘online topluluk) ve en iyi bilgisayar destegi Xbox 360 ile dikkate alinmasi gereken bir güç yapar.

Son olarak Nintendo Wii. Nintendo yine yapacagini yapti. Nintendo oyun dünyasinda degistirmek için uzun süredir bilinmektedir. Wii için yeni kontrol sistemi ile, Nintendo bir kez daha piyasaya hakim. Nintendo kullanici arabirimi kablosuz yapmak için bir kizilötesi sistem kullandi. Sen, Zelda içinde kiliç salincak kutusu için her iki elinizi salincak ve Wii Sports oyun kase bir bowling hareket yapmak için ellerinizi tasimak zorunda. Bu inanilmaz bir arayüz. Birkaç gece önce benim çocuklarla oynarken, aslinda bir ter tenis oynarken kirmaya basladi. Video oyunlari bize yapmis bir dünyada tembel Nintendo gerçekten is ya da okuldan sonra biraz egzersiz almak için eglenceli yapti. Bu oyun konsolu aslinda size her zaman olmak istedim kahraman ya da sporcu yapmak, oyun içine çeker. Konsolda basladi veya istifa almak için zemin etrafinda yüzen degil, TV’nin yanina oturur. Sensör bar TV’nin üzerine hayatini ve hareketlerini alir ve ekranda fiziksel eylemler sonucu görüntüler. Nintendo Wii sadece inanilmaz bir sistem. Grafik simdiye kadar çene birakarak degil, ancak kullanici arayüzü daha fazla için yapar.

Tüm Özetle …

Hepimiz 3 sistemleri ekledi. Playstation biz sevdim biraz daha pahali ve inanilmaz bir sistem olmasina ragmen su anda mevcut oyunlarin eksikligi, PS3 bizim en sevdigim yapti. Xbox da büyük bir sistem, ama biz yeni Xbox 360 ile tanitildi çok sey gibi hissetmedim, daha adil Xbox daha yeni bir modeli gibi görünüyordu. Daha iyi grafik ve büyük internet yeteneklerini, ancak içerisinde 1. bu yil. Bizim para için Nintendo Wii kupa aldi. Küçük bir fiyat etiketi ve simdiye kadar gördügüm en iyi kullanici arayüzü yenilik ile Wii kendi biridir.

Asagida Nintendo Wii son ihaleleri dahil ettik. Bu sayfayi favorilerinize ekleyin ve erken biten ihaleleri için sik sik kontrol edin.