Bu içeriden Farmville ipuçlari ile oyun ilerlemek için nasil kesfetmek

Ilk oynamaya basladiginizda Farmville gerçekten kolay ve basit bir oyun gibi görünüyor. Eger toprak, bitki çesitli bitkileri pulluk, ve tarim arazileri küçük bir parçasi üzerinde, tüm olgun onlari alabilirsiniz. Bu devam eden bir döngü – Eger tohum elde etmek için para kullandiginizda, ekinler hasat, bitkiler satmak ve böylece bitki satacak daha bitkileri büyümeye …. ve gider daha fazla tohum satin almak için para kullanin.

Bu pastoral küçük dünya düsündügünüzden daha çok daha karmasik oldugunu anlamak uzun sürmüyor – Eger hayvanlar egilimindedir için ekstra para gerekir böylece daha fazla bitkileri büyümeye gerekir, size tahil ve makine saklamak için ekstra bina gerekir , arastirilmasi gereken farkli düzeyleri vardir, deneyim puani elde edilecek ….

Hatta belli bir noktada takilip olabilir ve ileriye tasimak edemiyoruz bulmak; hizli Birisi size daha verimli bir sekilde oynamak için nasil ve daha az zahmet ile Farmville ipuçlari söylerdim isteyen, tüm süreç bogulmus haline gelebilir.

Ben hiçbir sekilde bir Farmville uzman degilim ama size Farmville dünyada hareket yardimci olacak birçok ipucu var. Bu ipuçlari ve ipuçlari:

özenle ürün seçimleri yapin

Herkes kendi ürün verimi en üst düzeye çikarmak istiyor, ama özellikle bitkileri, eger size ne kadar zaman göre istediginiz ürünlerin özellikleri seçerken akilda tutulmasi gereken çok sey vardir. Her ürün için çesitli özellikleri vardir – kendi maliyetlerini, olgunlasma oranlari ve hatta ödülleri tasimak. Bir sonraki 6 saat boyunca bilgisayarinizdan uzak olacak eger 4 saat içinde mükemmellik ulasan bir ürün seçmeyin – Eger yeniden oturum zaman ürün ile birlikte tüm kayip oldugunu görmek hayal kirikligina olacak para yatirim yapti. Bu akillica bitki için çok önemlidir. Ben sunabilir sonraki ucu büyümeye daha uzun sürer bitkileri seçmektir. Uzun bitkileri, onlar verebilir daha fazla para ve bir sonraki seviyeye ilerleyen dogru o kadar fazla deneyim büyümeye alir.

bir sebboy önlemek – birkaç seritler kazanmak

Alacaginiz her yeni serit ayrica ek fon ya da çiftlikte kullanabileceginiz kullanisli bir araç getiriyor. Farmville üzerinde basarilar gösteren yeni bir serit kazanç veya basarili bir ürün hasat olsun, komsulari çok ödül almak için izin verecektir. Zaman onlar bunlari bir ödül almak için bir sans tedarik eger öyleyse Genellikle, komsular, birbirlerine yardimci olacak, onlar sizin için aynisini yapacagiz.

Ben profesyonel bir oyun degilim ya da özellikle bir üst Farmville oyuncu, Tony Sanders belki de oyunun en büyük Farmville yanlisi olmasina ragmen. Bizim amatör yararlanmak için, Sanders Farmville Secrets adli bir kullanim kilavuzu içine onun Farmville ipuçlari ve stratejileri her yer verdi. Bu fantezi villa birini satin almak ve Tony Sanders ‘kilavuzundan oyun hakkinda bilgi edinebilirsiniz hemen her seyi ögrenebilirsiniz böylece daha fazla Farmville dolar almak için nasil anlamaya olabilir.

Tony kilavuzunda stratejileri ve ipuçlari tamamen okunakli, böylece hesabinizi iptal alabilir hileler kullandiginiz endise etmesine gerek yoktur. Farmville Secrets bir kopyasini almak. Stratejileri tarim basari için piyasada büyük vardir.