bratz oyunlar ve iyi degerleri

Eger ne istedigini boyun sürece onu sürekli ikna edici güçlerin size izin vermez birisi – bir sinir bozucu küçük kuzeni ya da çok az kardes var mi? Ben dogru söylüyorum ne ile ilgili olabilir? Ben herkes vardir sanirim. Dünyada milyarlarca insan, ben oldukça yüksek olan bu sinir bozucu yaratiklar (Ok. muhtemelen bu sekilde tanimlayarak oran seyler üfleme duyuyorum.) Varliginin olasiligi sanirim. Ben tüm dünyada peskiest küçük kardesim var derken ben bu bir abartmis olabilir.

Benim küçük kardesim Mary pestering basladiginda onu durdurmak yoktur yedi yil, eski derece merakli, kivircik saçli ve kahverengi gözlü, dikkat için tamamen sevimli çocuk (bir dis görünüm.) ‘Dir. O kirik asagi kaset çalar (Biliyorsun,? Üzgünüm karsilastirma için, ben dogdugunda CD veya DVD oynaticilar henüz icat degildir müzik çalar dikdörtgen sekilli plastik) daha kötü geliyor. O böyle bir sey olur: “, kardesi, bu sevimli pembe seyler oyuncak bana satin alabilirsiniz Lütfen? Bildigimiz gibi,,, oldukça lütfen lütfen lütfen lütfen! “O üzerinde tekrar devam edecek ve üzerinde size ne istedigini ona vermek degil ne zaman pes etmek zorunda olacak, genellikle modern uygarligin sonu. O Dennis The Menace bir aziz gibi görünüyor yapar.

Bir gün, küçük melek ya da seytan (onun ruh haline bagli olarak) benim PC benim MP3 koleksiyonu çözmek ise yoluma siçrayan geldi. “Ben Bratz oyunlari oynamak istiyorum!” Diye ilan etti. “Tamam. Sadece sis bekleyin. Bu siralama bitirmek için gidiyorum. “” Ben Bratz oyunlari oynamak istiyorum! Simdi Bratz oyunlari oynamak istiyorum! “Simarik velet. Ben vermek ya da baska Ben sonunda duymak asla var. O sandalyeye oturdu ve Bratz oyunlari gitmek için bana soruyor. Bratz oyun sitesi ortaya çiktiginda, o çiglik atti: “Yey! Ben Bratz Mall Crawl, Bratz Ponyz ve Bratz Fish Tank oynamak istiyorum! “Ben sadece onun yaninda durdu ve ona söz edildigini oyun oynamak izlemek.

Eger bebek Bratz alisveris merkezi tarzlarini ögrenmek yardimci neyin Bratz Mall Crawl bir oyundur. “Yey! Onlari kurtardi! Simdi onlarin anne ve baba bulabilirsiniz! “Bu arada, Bratz Ponyz size midilli için bir makyaj yapacak bir oyundur. Oynarken, ablam derdi: “Simdi sevimli degil mi? Onlar artik düz görünmüyor. Ben mutluyuz! “Son olarak eminim, Bratz Fish Tank bir sanal balik beslemek için alir bir oyundur. “Kardesim görüyor musun? Simdi o zavalli baliklar artik aç degil! ”

Onu oynamak izlerken, ablam çok iyi bir kalbi var oldugunu fark. Oyun oynarken Onun ana endise sanal karakterler bulma yollarini, onlari besleme, oldukça bunlari yaparken yardimci olmaktir. Ben Bratz Bu gibi daha fazla oyun yapim olacagini umuyoruz.