bratz kaya angelz – video oyunu

MGA Entertainment, Bratz oyuncak hatti yaraticisi, son zamanlarda Bratz popülerlik patlayan düsünüldügünde almak oldukça Belirgin bir sonraki adim olan Bratz Rock Angelz video oyunu, için selam verdi. Bu sayisiz çocuklar dogru kendi evinizin konforu genç divas olarak oynamaya karar olmasi hiç de sasirtici degil, bu tür yaygin itiraz ile konu ile çok daha az bir genç kizlar için hedeflenen pek çok oyun, yok.

Barbie gibi rakipleri oldukça bazi video oyunlari için geçis yasadim beri Bratz Rock Angelz video oyunu kaçinilmaz sürümü dünya çapinda birçok Bratz hayranlari (Bratz bebekleri dünyanin birçok ülkesinde esit veya Barbie bebek daha popüler) tarafindan bekleniyordu zaman. Ne bazi ebeveynler farkinda degilsiniz Bratz Rock Angelz video oyunu ayni adi tasiyan bir DVD film dayanir, bu nedenle çocuklarin birbiriyle birlikte çalisan medyanin iki sekilde tadini çikarabilirsiniz.

Jade (tabii ki, Bratz kizlardan biri), belirli bir dergi (Bir Bratz hayrani iseniz, muhtemelen ben “Your Thing” moda dergisi bahsediyorum biliyorum) onu staj ates aldiginda hikaye baslar. Bu mutsuz olay sonucunda, Bratz Rock Angelz kendi müzik ve moda dergisi baslamaya karar. Bu kizlar hedefe ulasmak için size baglidir. Daha da iyisi, Jade özellestirmek için sansina sahip olacak, Chloe, Yasmin en ve Sasha saç, giysi ve onlarin eglenceli arayisi içinde onlara yardimci olarak görünüyor.

Bratz Rock Angelz video oyunu sadece oyun Sims destan gibi bir izometrik perspektif görünümünü sunar ve güzel grafik tasarladi. Tabii ki, Bratz Rock Angelz hakkinda bir oyun, en azindan, bebek kadar serin olmasi gerekir, ve ben bütün oyun herhangi bir Bratz fan hayal kirikligina ugratmayacak bir kalça vibe oldugunu düsünüyorum.

Kizlar hedefe dogru onlarin önünü açmak olarak, onlar giyim, ayakkabi, saç ve Bratz Rock diger yönleri çesitli özellestirmek için izin küçük görevler ve mini oyunlar, bir çok tamamlamak için imkani olacaktir Angelz aksesuarlari bir sürü de dahil olmak üzere, görünüyor. Eger kendi dergisi kurma sürecinde kiz yardimci olmak için ziyaret gerekir bazi toplamak gerekir önemli ögeleri ve birçok önemli yerleri vardir.

Ama Bratz Rock Angelz yalniz degilsiniz! Aslinda, Bratz bebekleri oyuncak hatti birkaç diger karakterler ile etkilesim gerekir ve tabii ki mevcut Bratz setleri bazi (Bratz Alisveris merkezi gibi, örnegin) asili olacak.

Bratz Rock Angelz video oyunu okulda kiz ile baslar, ancak kisa bir süre sonra serin bir ünlü için mükemmel bir görüsme için arayan veya mükemmel bir haber bulma, tüm dünya seyahat.

Bratz Rock Angelz video oyunu bir PC uyumlu CD-ROM kullanilabilir, ve 20 dolar fiyata sahip. PlayStation 2 konsolu için Bratz Rock Angelz video oyunu ayni fiyat yaklasik 40 dolar Nintendo Gamecube versiyonu maliyetleri,. 30 dolar maliyeti ve serin bir hediye ile birlikte gelen bir Game Boy Advance versiyonu vardir: “. Chloe Game Boy Advance tasimak durum” serbest

Telif hakki Jared winston, 2006. Tüm haklari saklidir.