bratz bagimlisi

Ben bir oyun ucube ve ben bu gerçegi fark görünmüyor dünyadaki tek insanim. Ben Atari ve Pac adam ve World Quest döneminden beri hiç oynuyor. Oyun çocuk ve tasinabilir Play station gibi oyun konsolu, bilgisayar ve el bilgisayarlari: ben mümkün tüm formatlari denedim. Ben henüz oynadiniz adlandirin. Ilk basta, sadece teknoloji ve eglence için saglikli bir hayranlik olarak reddetti. Ancak, yakinda ben oynarken durduramaz ögrendim. Ilk stratejik oyun Starcraft bagimlisi var. (Ben Starcraft II bu yil serbest birakilmasi oldugunu düsünüyorum. Evet!) Ben yerel turnuva bir çok katilmadan hafta boyunca her gün oynadi. Ben stratejik oyun yorgun var sonra, Counterstrike bagimlisi var. Bu popüler yari ömrü oyunun bir mod oyunudur. Üst oyun biçimi gibi, bir ilk kisi tetikçi. Oyunun amaci Bugün gördügünüz tüm yüksek güçlü silahlarla rakip takimin üyeleri öldürmek için temelde. Çok gerçekçi, sana söylüyorum ve son derece bagimlilik. Simdi bu benim Starcraft asamada daha kötüdür. Hiçbir yarin oldu gibi oynamak. Ben yiyecek almak için benim karsiligindaki daha fazla para olsa bile oynadi. I miss counterstrike oynamaktan daha aç gitmek için seçti. Ben para bitti, ben arkadaslarimdan ödünç. Bu genellikle arkadaslarimin çogu da oyun bagimlisi için kötü bir durum, çogu kendi ödenekleri tüketmek çok. Bu süre içinde, bizim sinif isten yaklasan yakin oldugu zaman, ellerimi (gerçekten) kasinti oldugunu hissediyordu. Oynamak için tesvik ben bir saat her gün fazla çalamaz eger basiniz hissediyorum o kadar güçlüdür.

Nedeniyle PC önünde gün boyunca oynama çöken insanlarin haber beni rahatsiz etmedi. Ailem bile bitmiyor bana bir psikiyatri merkezinde bana itiraf tehdit etti. (. Tamam. Ben bir psikiyatri merkezi kabul ediliyor gibi oyunlar oynamadan bir ay düsünün) ben oyun benim için iyi oldugu gibi aptalca nedenlerle isaret olur, benim el göz koordinasyonu ve benim analitik becerilerini gelistirir. Evet dogru.

Sonunda kendimi oynamak için oyun bitiyor ve hat oyunu Bratz oyunlari oynarken bulundu Ama benim için uyandirma çagrisi oldu. Ben tüm gerçekçi oyun zaman Bratz oyunlari üzerine ben sans ile beslendi. Bu süre zaman için ilginç olabilir hey düsündüm. Ama Bratz oyunlari benim zaman whiling daha fazla oldu. Bratz oyunlari benim zaman oldu. Hatta bu oyunlari oynarken de iyi olmak için çalisiyoruz. Simdi bile arkadaslarim panige. “Ciddi bir adam misiniz? Hatta bu Bratz oyunlari duymadim. Cidden dostum, bu nihai kaybeden modu. “Onlar Ben 9 yasindaki çocuklara oynadigi oyun oynamak zevk fark ettiklerinde, bu sey bana ciddi bir yanlis oldugu kafama dank etti ki ve dedi ki ben bogaz hissettim.” Yani simdi, ben kovmak tüm elektronik oyun biçimleri ve bulmaca yapiyor ile ugrasmak.