böylece pc game degerlendirme yazmak için nasil bilmek istiyorum

Ne daha iyi bir yolu en sevdiginiz bilgisayar oyunu ile bazi kaliteli zaman geçirmek için daha zor bir günün ardindan dinlenmek için var mi? Bu tercihlerinize karmasik ilk kisi shooter veya basit gizli nesne oyunlari karsi daha egilimi fark etmez. Bilgisayar ekraninda arkasinda bir iki saat da sorunlari ile ilgili tüm unutmak için ihtiyaciniz olan her sey olabilir. Eger oyun için bir tutku olan insanlardan biri, ve birçok baslik örnek için zaman ise, neden bilgisayar oyunu degerlendirmeleri yazili sansinizi denemiyorsunuz?

Herkes PC oyun degerlendirmeleri önemli olmadigini size izin vermeyin. Insanlar sinirli bir oyun bütçe var, özellikle de, disari çikmak ve keyfi herhangi bir eski oyun satin almayin. Nasil onlar ya da satin olmamalidir ne basliklar kararlarini yapabilirim?

• Bu oyun demo oynadim ve bunun gibi.
• Bu bir sevgili dizi son devami var.
• Bu oldukça iyi bir bilgisayar oyunu degerlendirmeleri kazanilmis.

En sevdiginiz bilgisayar oyunu basliklari gözden diger meraklilari bilinçli seçimler yapmak yardimci olurken belirli bir tür için tutku paylasimi bir eglenceli bir yol olabilir. , Ama aslinda burada vurgu iyi yazilmis olmak, iyi yazilmis PC oyun degerlendirmeleri ödeyecek siteleri vardir sadece. Herkes kendi görüsler vardir ve herkes kagit üzerinde bu asagi koyabilirsiniz. Eger gerçekten söz konusu baslik oynadigi kanitlayan bir sekilde kisa ve faydali bilgiler vererek geri kalani üzerinde durmak gerekir.

Hatirlamaniz gereken ilk sey asiri iddiali olmak getirmemektir. Aslinda içeri bir ilgi Bu odakli ve objektif tutacak, daha çok bir oyun karsi önceden belirlenmis bir önyargi ortaya ya da asiri gayretli olmaktan çok belirli bir baslik hos bir sürpriz olmamasi durumunda oldugunu türler sopa. Ancak, tek basina bilgisayar oyunu bir tür üzerinde sifirlama kendi downfalls olmadan degildir. Kolayca yeni bir sey algilanan eksikligi yorgun olmak ve sizin gibi okuyucularin mutlaka olarak takintili olmadigini unutabilirsiniz. Ögrenmek için bilgisayar oyun degerlendirme yazmak için birbirine benzer Oyun türlerine bir alt kümesi seçin. Örnegin, rol yapma oyunlari zevk, neden koleksiyonunda bazi strateji ve zaman yönetimi basliklari dahil degil mi?

Iyi bilgisayar oyunu degerlendirmeleri yazili hedef kitlenizi bilerek, büyük bir kismi, baglidir. Eger hardcore oyuncular ya da rahat bir oyun meraklisi ile ilgileniyor? Bu kadar ön belirlenmesi derinlemesine olmasi gerekir tam olarak nasil söyleyecektir. Düzenli oyuncular daha sadik fan muhtemelen renkleri oldukça oldugunu bakim olmaz ise oyun her yönü ile ilgili olmasi olasi degildir.

Bu bilgisayar oyunu degerlendirmeleri kendileri için bize getiriyor. Eger vurgulamak için bekleniyor olacak seyler türlü nelerdir?

Gereksinimler: Bu genellikle herhangi bir PC oyun inceleme en önemli parçalarindan biridir. Birisi belirli bir baslik ilginizi çekebilir çünkü onlarin makinede çalistirmak için yapildigi anlamina gelmez. Farkli olarak gerçeklesmesi, hem de bilgisayarinizin gibi, üreticinin özellikler listesi emin olun. Bazi oyunlar hala düsük özelliklere sahip bir PC üzerinde de çalistirabilirsiniz mümkündür, ama oyun ve grafik ile ilgili sorunlar genellikle vardir.

Tür: oyun türleri oldukça kesin iken zaman içinde bir nokta vardi. Simdi sayabilirsiniz ve çogu insan en az bir veya iki için bir tercih var daha türler vardir. Bu gözden konum ne oldugunu oyunun tür devlet emin olun. Mümkün oldugunca dogru olun. Sadece bir First Person Shooter oldugunu söyleme. Belirli bir zaman diliminde ayarlanmis mi? Survival Horror olarak siniflandirmak oldugunu mu?

Story: Bu küçük oyun için oldukça geçerli degildir, ancak daha büyük teklifleri çogu özellikle rol yapma oyunlari oynuyor, çok karmasik bir hikaye hatlari olabilir. Bu neden önemlidir? Birçok oyun kendilerini bir hikaye dalmis hissetmek ister. Arsa mantikli degil Eger etrafinda yürüyüs ve sebepsiz seyler koskocaman gibi gelmiyorsa sonra oyun sik sik, tatmin edici görünebilir. Sen tüm arsa vermek gerekmez. Sadece makul ya da degil olup olmadigini söylemek için yeterli özetlemek.

Oyun Oyna: Bu yaziyoruz PC oyun incelemeleri türüne bagli olarak, o kadar çok sey kapsayabilir. Tüm oyunlar için ortak olan bir sey olsa navigasyonu. Kullanimi kolay kontrol ve onlar kullanici tarafindan tanimlanabilir? Eger ilerleme kaydetmek için izin var mi? Oyunun çok oyunculu yetenekleri var ve ne kadar iyi bu is yapar? Kendiniz oynamayi tercih olabilir ama birçok oyun yerine eglenceli paylasmak.

Grafik: oyun var, özellikle Fantastik ve Aksiyon Macera türler içinde, çok samimi görsel çarpici. Ne yazik ki bu her zaman böyle degildir. Bazi grafik cafcafli ya da sadece düz amatörce olmasi ve her seyden daha fazla rahatsiz edici olmuyor olabilir. Bunu görmek neredeyse imkansiz o kadar karanlik oldugunda oyun içinde noktalari olabilir. Bu teknik, Silent Hill serisi gibi basliklar çalisma olsa da, bu örnegin bir yaris oyunu çalistirmak istedigim bir sey degil.

Belirli bir baslik hakkinda herhangi bir önyargi ile seylerin içine gitmek mümkün oldugunca objektif ve degil olmaya çalisin. Bu açik olabilir ama aslinda oyun kendinizi oynamadan bilgisayar oyunu degerlendirmeleri yazma girisimi asla. Baska bir kisinin yorum regurgitating sadece etik olarak yanlis degil ama kendi önyargilari kopyalayan riski ve bu ciddi size geri teper olabilir. Onlarin PC oyun degerlendirmeleri yanlis bilgi içeren özellikle. Küçük baslayin ve ana baslik sansinizi çalisirken önce olsun geribildirim ne tür bakin.