bölge tarafindan her wow düzeyde oynamak ve kazanmak için nasil

World of Warcraft, oyunun yani sira diger oyuncular tarafindan olusturulan efsanevi yaratiklarla mücadele baglanmistir. Bu gruplara katilmak önemlidir nedeni budur. Bu sekilde, size ölme olasiligini en aza. Ama bu durumda, beceri zayif koordinasyon ve kullanimi ile kaybetme bu olasiligi hala var. Sonra tekrar, hiç kimse gerçekten bölge ile herhangi bir WoW düzeyde herseyi kazanir. Bu düsünceyle, burada oynarken en iyi sonuçlari almak mümkün, kendinize hatirlatmak gereken birkaç sey var.

1. Rahatlayin. Eger heyecanli düsünüyorsaniz, deli hissediyorum ve kontrolden ediyorum. Sadece bir oyun ve savas kayiplari senin bütün hizip asagi düsmez oldugunu kendinize hatirlatin. Ve öldügünüzde, yine tüm size topladiktan ekipman hem de kazanç onur tutmak için olsun. Bu diger MMORPG sunmak için ne daha fazla.

2. Bu egilim oldugu için serin görünebilir. Ama insanlar, takim arkadaslari ya da düsman, çevrimiçi ya da bilgisayar magazasinda küfür önlemek, kabul edilebilir degildir. Sadece onlar ilk ya da demoralize onlar ne bilmiyorum ki seni öldürmek isterdim ki herkes çok kiziyor bitirecegiz. Daha da kötüsü, bunlari da görmezden ve iyi için grup disari tekme için güç olabilir.

3. Baskin ya da savasta, bu bir plan olmasi en iyisidir. Tecrübeli oyuncular bu yaparsaniz, o zaman yeni baslayanlar süreç saygi ve strateji için gayret gösterir. Hiçbir sey kendi neden savunan, bir neden olmadan kosturup oyuncular daha kolay bir hedef haline getirir. Yani, somut bir sey katkida onunla kabul ve sonra birinin yol izleyin.

4. Hemen bayragi için amaç yok. Evet, mutlaka herkes öldürmek zorunda kalmadan kazanmak güvenli yapar. Ama bu yaklasim hemen hemen her zaman takimin isine yariyor asla. Bir oyuncu bayrak odaklanmak ve herkes mücadele karsilamak için olsaydi, grubun sayisi açisindan rakipler için bir dezavantaj olacaktir. Herkes ayni sayfada bir ise bayragi almak ve diger ekip yok tek yolu ulasilabilir olmasidir.

5. Kaynaklari alin ve tutun. Bölge belli WoW düzeyi, öncül ekip faaliyetleri takip ve hedef tamamlanana kadar devam edebilir bu nedenle stratejik kaynaklar yakalamak ve korumak olacaktir. Çogu zaman, ne bir ekip yok aslinda sadece devralmis korumak için nasil dikkate almadan, bir sonraki hareket daha sonra, bir Maden veya Kereste Mill gibi bir kaynak yakalama yakalama ve bir. Bu sadece dikkatsiz ve zaman kaybidir. Yani sizin ve ekibinizin tamamen oyundan kendinizi çikarmadan senin çikarlarini korumak nasil hakkinda net bir sekilde düsünmek gerekir.

6. Bir oyuncu olarak degerini artirmak için çaba. Sürekli düzeyini yükseltmek. Savas her oyuncu belirli bir dizi agirliyor unutmayin. Ilk, düzeyleri için 10 ile 19 mesgul olabilir. Daha sonra, 20-29. Daha sonra, 30-49 ve 50 ile 60. Açikçasi, belirli bir parantez içinde, bir avantaj belli düzeyleri vardir. Yani siz ve ekibiniz bu gruba ait oldugunu da görmek.