bölge ile wow seviyelere ulasmak için hizlandirmak

Bugünkü nesil için teknoloji tesekkür etmek çok sey var. Oyun internet ya da online oyun ortaya çikisindan bu yana ayni olmamisti. World of Warcraft MMORPG Dünya seviyor internet olmadan masaüstü ekranlarinda yanip olmazdi. Ve hiçbir internet varsa herhangi bir zamanda tüm dünyada bin diger oyuncular ile etkilesim firsati mümkün olmayacaktir. Yani, internet, bize World of Warcraft veren ve heyecan ve eglence dolu bizim baska sikici hayatini yapmak için çok tesekkür ederim.

WoW, gibi sik MMORPG oyunculara bilinen bugünkü nesil kültüründe özel bir yeri almistir. Genç ve yetiskin nüfusun son derece çok popüler bir oyun ile mesgul her ikisi de. Daha acemi oyuncular oyun kesfetmek tam ellerini aliyorsaniz olarak tesviye kilavuzlari için artan bir talep var; oyun sirasinda yapilan hatalar ve hatalari nedeniyle vakit demek kesfetmek. Yeni oyuncular mümkün olan en kisa süre de bölge ile seviyeleri WoW alma tekniklerini bilmek gerekir. Bu teknikler isteyerek yeni, üst düzey bile orta ve WoW oyunculari basarili WoW uzman oyuncular tarafindan paylasilir. Tesviye kilavuzlari sonraki seviyeye bölgesine ulasmak için, tamamlamak için görevler almaya dogru yolu ile oyuncular yürüyün.

Takip etmek bir tesviye kilavuzu olan veya olmayan, oyuncular asagidaki hatirlayarak 70 seviyesine bölge ya da 1 Wow seviyelerinden almak biraz zaman kaydedebilirsiniz:
Sorgulayan yerine Taslama. Sorgulayan ve taslama ile degil dogru sekilde bölge yukari seviyeye. Sorgulayan odaklanarak, size tamamlamak her görev için bir bonus alirsiniz.
Wandering No More. Bu yeni baslayanlar her zaman ne oldugunu – amaçsizca dolasan. Iyi görevler için etrafa dolasmak yok. Onlar için her zaman bakmak zorunda kalmamak daha fazla görev ulasmak her zaman vardir. Bir sey bulamazsaniz, bir rehber ya da daha fazla zaman kazanmak için bir WoW veritabani üzerinde arayin.
Chunks de sorgulayan. Mümkün birçok kez önemli ölçüde zaman geri kesmek gibi, mümkün oldugu kadar çok gibi, birden fazla görevleri tamamlayarak görevleri tamamlayarak geçirdi. Zaman zaman bir kasik içinde tamamlayabilmesi için en fazla 5 veya 6 görevler alabilirsiniz zamanlar vardir.
Yükseltmeler unut. Sürekli silah, disliler, vb yükseltme durdurma bosa zaman ve görevlerini yerine getirmede gecikme anlamina gelecektir.

Bazen oyunun hizli adimlarla size seviye için degil bir düzeyde bölge pick kaybetti alabilirsiniz. Bu tür düzey bölge için disli degil, çünkü bu ölümcül bir hata olabilir. Yanlislikla ve yanlis seviyenizi için uygun olmayan bir düzeyde bölge oynayarak olasilikla daha hizli öldürecek. Ayrica var ve geri almak için zaman önemli miktarda atik olacaktir. Seviyenizi ve hizip için en iyi düzeyde bölgeleri göz atin ve size saldiri baslatmak önce sinif almak.

Eger olmasi gereken yere bilerek, ya da orada olmasi gerekir, ve ne kadar süre orada kalmak gerekir ölçüde tesviye deneyimi artiracaktir. Zaman israf sansi azalir ve oyunun eglenceli parçalar keyfini mümkün olacak.