Birkaç kalici çözümler burada kesfetmek Xbox 360 kirmizi halkalar düzeltmek için yollar ariyor

2.005 birçok Xbox 360 sahipleri için iyi Xbox 360 kirmizi halka düzeltmek için yollar ariyor beri. Bu konsollari çogu asiri isinma onlari neden olan bir genel donanim hatasi zarar var. 3 kirmizi isik konsol ön görüntülenir ve ayni zamanda bir e-74 hatasi olarak bilinir, çünkü bu hata konsolu bulasmissa zaman bilir.

Donanim sistemi içinde bir hata hizli bir düzeltme çözüm konsol yardim edecek anlamina gelir. Yeni tahminler tüm Xbox 360 konsollari 1/3 kendi oyun hayatlarinin bir asamasinda Xbox 360 3 kirmizi isik sorunu karsi karsiya gelecek oldugunu göstermektedir.

Asiri isinma için baslica nedenlerdir.

Bu oyun uzun saatler iken konsol herhangi bir sogutma zaman, arti Microsoft kendileri tarafindan bir tasarim hatasi izin vermiyor sahibi bir kombinasyonudur. Anakart sistemi içinde isi-lavabo bulunmaktadir nerede ve olmasi gerektigi gibi ana bilesenleri ve islemciler kadar isi götürmek için izin verilmez. Sikisik bilesenleri ile birlikte sürekli asiri isinma konsol herhangi bir dis isi kaçis daha da zorlasir anlamina gelir.

Nasil daha sonra bu hatalari onarabilirsiniz.

Eger konsol kendisi arti da oyun satin alma herhangi bir ek maliyet bu kadar para geçirdikten sonra Xbox 360 kirmizi isik almak için çok sinir bozucu. Bu yüzden ölüm Xbox 360 kirmizi halka düzeltmek için hizli, ucuz ve kalici bir çözüm bulmak isterim çok anlasilabilir bir durumdur.

Sen kirmizi halkalar tamir için Microsoft’a geri konsolu gönderebilirsiniz. Konsol garanti süre içinde hala, bu tabii ki ücretsizdir. Eger degilse bile tekrar görmeden kadar 6-8 hafta bekleyin sonra Microsoft arti nakliye ve tasima ücretleri 140 $ ödemek ve gerekir. Önceki sahiplerinden arti raporlar sabit olmasi Microsoft’a geri gönderildikten sonra hata bile tekrar gelebilir belirtmislerdir.

Baska bir alternatif hata kendinizi evinizde gibi düzeltmek için. Bir öneri yenisi ile fan yerini alacak ve baska bir isi-lavabo basili tutun x seklinde kelepçeler kaldirmaktir. Sonraki geri anakarta isi-lavabo baglayan vidalari üzerine naylon pullar yerlestirmeniz gerekir. Bu içinde konsol bazi çok ihtiyaç duydugu nefes alan verecek ve isi-lavabo daha etkili bir is yapmanizi saglayacaktir.

Her ne pahasina ünlü havlu hile kullanarak kaçinin. Bu aslinda çalisir ama sonunda konsolu daha fazla zarar neden olur. Bu yöntem çok kez kullandiktan sonra sadece konsol 400 $ konsola pahali bir kumar olabilir tamir edilemeyecek zarar anlamina gelecektir.