bir yazici seçerken sss var

Çogu insan satin almak için yazicinin hangi tür hakkinda karisik. Burada bir satin almadan önce sormaniz gereken bazi temel sorular sunlardir.

Ben yazicinin ne tür satin almaliyim? Satin almalisiniz yazicinin tür yazdirmak gereken baglidir. Sadece bu basit rapor ve tablolar, mektuplar, veya Internet sayfalarinin kopyalari belgeleri yazdirmak gerekiyorsa, bir düsük-uç mürekkep püskürtmeli yazici sizin için yeterli olabilir. Eger yüksek kaliteli fotograflar ve sunumlar yazdirmak gerekiyorsa, bir fotograf yazicisi isterim. Eger renk gerek kalmadan günlük yüzden fazla sayfa yazdirmak için gerekiyorsa, bir lazer yazici almalisiniz. Tabii ki, bir yazici, tarayici, fotokopi ve faks bir arada – çok islevli bir yazici her zaman en iyisidir.

Ne kadar yeni bir yazici harcamak gerekir? Düzenli mürekkep püskürtmeli yazicilar bugün genellikle az £ 50 maliyet. Tabii ki, daha pahali mürekkep püskürtmeli yazicilar, daha iyi renk kalitesi ayni anda çok sayida yazdirma islerini isleyebilir veya agir kagitlara yazdirabilirsiniz. £ 200 – Iyi fotograf yazicilari £ 130 arasinda degisir. Renkli olanlar £ 200 baslatirken siyah lazer yazicilar 150 £ baslar. Biz modelleri ve bütçenize düsünceler uyacak markalarin bir dizi var gibi bizim yazici fiyat listesi görebilirsiniz.

Nasil bir yazici bilgisayarlara baglanabilir? Yazicilarin eski model bir paralel kablo olarak adlandirilir ne ile baglayin. Tüm bilgisayarlar yaziciya baglanabilir en az bir paralel port olmalidir. Modern yazicilar artik çok daha hizli olan USB baglantisi kullanin. Bir USB yazici satin planliyorsaniz, bilgisayariniz bir USB baglanti noktasi oldugundan emin olun. PC eski ve bir yoksa, bunun yerine bir paralel yazici tercih.

Neden bazi yazicilar digerlerine göre daha ucuzdur? Yazici saticilari genellikle gerçek yazicilar satisindan daha mürekkep ve toner kartuslari satarak daha fazla para kazanmak. Yazici kullanici sürekli bu bazi saticilar ucuz kendi yazici satmak böylece bittiginde mürekkep satin, ama mürekkep kartuslari yüksek mark-up olmalidir. Yazici satin alirken bu düsünün.

Yazicilar ag üzerinde kullanilabilir mi? Kesinlikle çok. Bir ev aginiz varsa, bu tüm bilgisayarlar yaziciya erisebilir böylece yapilandirmak için kolay olabilir. Ofis düzey yazicilar, diger taraftan, birçok çalisani için erisilebilir olmasini saglayan bir Ag Arayüz Karti ile donatilmistir.

Benim eski yazici degistirmeniz gerekir? Mevcut mürekkep püskürtmeli sadece iyi yapiyor ve sadece ara sira belgeleri yazdirmak gerekiyorsa, o zaman gerçekten yeni bir ihtiyacim yok. Eger aile fotograflari yazdiriyorsaniz ve en kaliteli baskilar gezdirmek isterim Ancak, bir fotograf yazicisi almak isteyebilirsiniz. Is baski ihtiyaci olan almaya basliyor eger küçük bir is kurma ya da eger Ayrica, o zaman hizlandirmaya ve yeni bir tane almak zamani.

Bir yazici satin alma hakkinda daha fazla soru varsa, 0870-803-1151 de JBO Çözümler arayin veya JBO Çözümler galasi online canli destek kullanabilirsiniz. Bizim operatörler yardimci olmak için istekli daha vardir.