bir yakin dövüs güç savasçi pvp nasil

Berserker, demir kapli juggernaut … Eger WoW Warriors aramak istediginiz ne olursa olsun, onlar melee mücadele içinde devasa güçleri olmaya devam etmektedir. Mücadele, onlar tank ve melee mücadele güçlü bir kombinasyon kullanin. Her sey basarisiz oldugunda, onlar da çok iyi savunma kosucular olun. {Bu Warriors ne var ve onlar en iyi ne var}. Bir Warrior PvP olusturuyorsaniz, etkileyici bir karakter olusturmak için asagidaki önerileri deneyebilirsiniz.

{Savasçi yeteneklerini}
Savasçi bir zarar güç olarak kendi sinifinda tek basina. Ekipleri için tank ise rakiplerini outlasting Onlar etkileyici silahlari ile takimlarina büyük zarar anlasma. Onlar dogru daha sik bir degisiyordu tekeri görüs alani içinde oldugu sürece galip zaman melee araliginda kati zarar ve için savaslar kalin nerede içine atlamak. Sonuçta, Warriors tüm süre eylem oldugu yerde kendi ekipleri toplanma ise kendi mezarliklar için rakiplerini savurmak için tasarlanmistir.

{Savasçinin spec}
Warriors olmasina ragmen 3 farkli yetenek olusturur, bir Warrior PvP için belki de en iyi spec Arms insa ederiz. Onun Mortal Strike ve Bladestorm yani sira bile mücadele kalin iken sarj bu yetenekli kilan Juggernaut için oldukça ün kazanmistir.

Fury Öte yandan, insa, bir PvE karakter rulo isteyen oyuncular için en iyisidir. Bu PvP yol haddeleme eger da yararli olabilecek diger Savasçi yetenek insa daha güçlü tek bir hedef hasar yetenekleri vardir. Koruma Yapi – Son olarak tank Warriors insa ederiz. Birden fazla hedef tank bulunmasina imkan vermektedir Koruma agacinda bazi çok güçlü yetenekleri vardir.

{Warrior PvP için ipuçlari}
Asagidaki ipuçlari, PvP fightd kazanmak yardimci olabilir.

{Sizin Rage çubugunun en iyi sekilde}. Daha önce pudra siniflar oynadi varsa, onlar Warriors Rage çubugu ile ayni olan bir Mana bar üzerinde islem yapan bilemez. Rage çubugu Rage gerektiren özel yetenekler yapmanizi saglar.

Savasçi kavgalar, Rage puan toplamaya ve bir kez yeterli birikmis oldugu gibi, size özel beceri ve yeteneklerini gerçeklestirmek mümkün olurdu. Kapasitelerinin dolgunluk için kullanabilirsiniz. Ayrica, Rage noktalari kullanirken, kavga ortasinda da Pozisyonlari degistirmek için degil hatirliyorum.

Ne zaman ve nasil Pozisyonlari kullanmayi biliyorum. Her durum için bir durus vardir. Bu tam olarak fark Pozisyonlari ne zaman kullanilacagini bildiginiz tavsiye var. Eger yalniz mücadele üzerinde iseniz Örnegin, en iyi durus Savasi Durus olan, Orta Durus savunma saldirilar için ve kritik grev en iyi sekilde yaparken Berserker Durus en iyi sekilde kullanilir. Bu ayni zamanda dezavantajlari bu yüzden onlari kullanmayi tam olarak nasil var.

Yine, durus bir degisiklik ekibinizin herhangi bir PvP karsilasmalarda galip ortaya yardimci olacak bu özel yetenekleri kaybetmek almak anlamina gelir Rage bar, bir reset anlamina gelebilir.

Finanly, gruptaki birincil sifaci oldugu zaman Warrior PvP mücadele etkili oldugunu biliyoruz.