bir Wii disk okuma hatasi ile ilgili

Wii konsolu inanilmaz bir elektronik cihazdir, büyük bir oyun sistemi. Küçük, ama tasarim karmasiktir. Herhangi bir sistem gibi, sorunlari zaman zaman ortaya baglanmistir. Nintendo sistemi ile, Wii disk okuma hatalari bu yinelenen sorunlardan biridir.

Bu sorun yorucu olmadan önce okuma hatalari çok fazla Wii disk almaz. Size bir sey olursa, yedeklemek ve hemen çalisiyor olmak istiyorum ve iyi bir Wii disk ariyorsaniz hatayi düzeltmek okuyun. Wii disk hata sorunu çözmek için sadece üç yolu vardir: bagimsiz bir tamircisi veya Sorunu kendiniz götürün, servis için Nintendo için sistem gönderin. Asagidaki bilgiler, kendi Wii hata onarim yapma düsünmelisiniz ne zaman nasil ve belirlemek için yardimci olacaktir.

Wii disk hatasi nedir?

Disk hata kolayca kullanici tarafindan kabul edilmektedir. Genellikle, Wii sistemine bir disk taktiginizda, sizin veya “disk yok” ‘e benzer bir ileti “giriniz oyun diski.” Bu bir Wii disk hata mesaji görmek oldukça can sikici. Aslinda çogu Nintendo Wii disk okuma hatalari korkunç karmasik degildir ve Wii uzmanlari tarafindan kullanilan teknikler birkaç ögrendi herkes tarafindan tespit edilebilir.

Wii disk okuma hatalari nedenleri

Wii disk okuma hatalari için en yaygin nedeni sistem isiniyorsa. Asiri isi arizali neden olabilir asiri isinmasina baglanti neden olur. Wii karakter, düzgün görüntülenmeyebilir rasgele hata kodlari görüntüleyebilir ve Wii kanal kendisi görünür ve hatta erisilebilir olmayabilir.

Wii disk okuma hatalari tamir

Genellikle, bir disk okuma hatasi çözmek için daha kolay ve iyi sekilde disk degistirmektir. Bir disk okuma hatasi ve tamir için Nintendo için ya da özel hizmet sirketi geri Wii konsolu almak Birçok millet panik. Bu bazi durumlarda daha uzun, bir ay için Wii olmadan birakabilirsiniz, ve tamir sistemini kurtarmak için ciddi paralar düzenlemek için gerekli olabilir.

en iyi Wii disk hata düzeltmeleri okumak

Açikçasi, en ucuz ve en hizli Wii disk okuma hatasi düzeltmek bunu kendiniz tamir biridir. Tabii ki ne yaptiginizi bilmeniz önemlidir. En Wii sorunlari çözmek için oldukça basittir. Bazi basit sistem kapatarak ve çözülebilir. Diger sorunlar aslinda Wii konsolu açmak gerekebilir. Herhangi bir özel elektronik egitim ya da özel aletler gerekmez. Bir tornavida en onarim için gerekli olan sey budur.

Bunlardan en önemli araç, ancak iyi bir Wii onarim kilavuzdur. Dogru kilavuz ile ve online olarak mevcuttur birkaç iyi olanlar var, güvenle degisiklik yapabilirsiniz. Sadece kendi Wii konsolu düzeltmek mümkün olacak, arkadaslar da onlarin onarmak mümkün olacak. Kim bilir, karli bir isletme için yeni edindikleri becerileri disinda büyümek söz konusu olabilir.