Bir video oyunu test maas için ortalama ne

Bir yasam için video oyunlari test etrafinda en büyük islerden biri olmak var. Bir düsünün. Bu en son ve en büyük oyun oynamak için olsun, ve aslinda bunun için ödeme! Daha ne hayattan sorabilir miyim? Gerçekten iyi bir ses yok, ama bir video oyunu test maas gerçekten heyecan tüm gerektirecek kadar ödeme yapar? Üzerinde yasamak için yeterli ödemez ise, muhtemelen göze alamaz pahali bir hobi gibi. Video oyun test için ortalama maas aslinda ne kadar ögrenmek için bir an atalim.

Farkli sirket web siteleri ve oyun endüstrisi arastirmalara göre, bir oyun test için ortalama maas gerçekten çok güzel bir dizi olan 15 ila 20 bin dolar araliginda, bulunmaktadir. Dogal olarak maas bireysel oyun test becerileri baglidir ve ne siklikta o çalisir. Çogu oyun test büyük oyun gelistiricileri için atama müteahhitleri olarak çalismak, onlarin gelir düzeyi onu ise kaç oyun sirketleri baglidir kadar, ve ne kadar süre.

Sözlesme üzerinde çalisiyoruz olanlar için oyunu test maas deneyimlerini ve sicili bagli olarak $ arasinda 8 ile saat basina 20, bir saat ücreti dayanmaktadir. Biz saat basina 15 ortalama saat ücreti düsünürsek o çalisiyor zaman, ortalama bir oyun test 600 $ bir hafta yapabiliriz. Bu üzerinde 31.000 $ bir yil bir ortalama için o kadar da kötü degil. Daha deneyimli oyun test, tabii ki, çok daha yapacaktir. Daha fazla deneyim; daha fazla para. Fakat bu herhangi bir isin dogru, daha fazla biliyorum, o kadar çok deger demektir.

Bu kariyer için bir dezavantaji daha var. Çalisirken sadece bir yüklenici olarak, ödeme alirsiniz ve taahhüt isleri dogasi geregi daginik oldugunu. Ekonomi tanka gittiginde ekonomi kadar büyük iyi ve degil zaman büyük bir is var. Bu herhangi bir kariyer süphesiz dogrudur, ama müteahhitler üzerindeki etkisi her zaman biraz kötüdür.

Basarili müteahhitlik sirri profesyonel arkadas ve ortaklari iyi bir ag ile baglanti kuruyor. Geçmis isleri ortaklari ile temas halinde tutmak için bir çaba. Onlarin dogum günleri ve bunlarin es ve çocuk isimleri unutmayin. Yaptiklarini nasil sormak ve onlari durumu bildirmek için arada bir bunlari yazmaktan. Kisisel ajan, Yeteneklerinizi için bir satici olarak hareket etmelidir biridir. Mesleginiz duyurmak veya tanitmak için mevcut herhangi bir dernek veya kuruluslara üye. Bu kuruluslarin faaliyetlerine katilmak, onlarin çesitli programlari ile yardimci olmak için gönüllü. Bunu yapmak için bir konumda oldugunda is bulmak için baskalarina yardim. Bunlar gerçekten yardimci olur. Bir açilis geldiginde, sebeke size bildiririz.

Olumsuz ragmen, bu kariyer yolun pozitif kadar negatifleri agir basar. Is olanlar kimseyle yerlerde degisiklik olmaz. Oyun test maas deneyimli oyun test uzmanlari, ülkenin dört bir yanindan ortalama bir oyun test maas listesini için uygun olan daha iyi bir fikir edinmek için alfabetik siraya göre asagida listelenmistir.

* Atlanta, ga (67,230)
* Charlotte, nc (66.585)
* Chicago, il (67.607)
* Dallas, tx (68,690)
* Houston, tx (70,680)
In * indianapolis, (59.759)
* Miami, fl (53.381)
* New york-manhattan, ny (66,083)
* Orlando, fl (37.113)
* Phoenix, az (63,493)

Video oyun test maas araliklari cazip ve becerileri varsa, belki oyun test alaninda kariyer sizin için dogru bir seçimdir.