Bir uçus oyun simülatörü satin alma konusunda 10 ipucu

Eger veya her kim bu 10 ipuçlarini takip için satin bosa olmayacak bir uçus oyun simülatörü elde etmek. (Tam açiklama için ben bu listesi ve tavsiye ederim bir uçus oyun simülatörü hazirlanmis önce oldukça güzel, pahali ucuz, ve ücretsiz olarak uçus simülatörü oyunlar denemek birkaç deney götürdü söylemek gerekir).

1. Satin almadan önce uçagin çesitli kontrol edin. Bir uçus oyun simülatörü, iyi kalitede ise, seçim için genis bir dizi olacak – Ticari askeri uçaklari için zeplin ve kizaklar gibi eglenceli seyler planör için helikopter için.

2. Dogru grafik bir uçus oyun simülatörü degerinde önemli bir göstergesidir. Her sey – peyzaj, karasal diziler ve hareketlerine uçak reaksiyonlar, – mümkün oldugunca gerçekçi olmalidir. Havaalanlari ve pist gerçek hayatta ayni görülmelidir.
Oyunun gökyüzü tasviri ve gölge ve hafif deneyin. En önemli düzeyde uçaklarin kendilerini render kontrol, bu iyi degilse … hareket …. Bu uçus oyun simülatörü satin almayin!

3. Kasirgalar, yagmur, kar ya da yildirim – – veya oyun herhangi bir pozisyonda size en yakin havaalaninda gerçek yasam kosullarina kravat Eger hava ayari seçmek gerekir.
Farkli hava kosullari, sicak ve soguk ayni havaalani içine bir uçus çarpici farkliliklar olabilir örnegin farkli zorluklar, olusturmak. Yerlerinden büyük bir koleksiyonu Uçus oyun simülatörü temin olmalidir. Pilotlar ve uçaklar çesitli hava kosullarinda çesitli yerlere uçmak ve uçus deneyimi farkli yerlerde ayni asla, bu yüzden oyun bu ayna olmalidir.

4. Fiziksel hem de zihinsel – – fizik gerçek zamanli ve dogru olmasi gerekir gerçek kosullarin baskisi geçmesi saglayan bir uçus oyun simülatörü elde etmek.
Hizlanma ve duraklar, pist kamber, hava sürtünme, yerçekimi etkisi – onlar gerçek hayatta ortaya gibi tüm hassas bir uçus oyun simülatörü olmalidir. Oyun katilimci her biri kendi önemi ve öneme sahip ayri girisleri büyük miktarda ile, hemen hemen tüm profesyonel bir el ilani yapar geçmesi gerekir.

5. Kontrol ucuz cüruf kaliteli uçus simülasyon oyunlari ayirt önemli bir kriterdir. Iyi bir uçus oyun simülatörü günün uçak ve zaman çikarmak ve arazi yerden her seyi almak için saglar.
Ayrica kokpit gibi özellikleri yeniden ve hatta olusturmak ve yeniden uçak ve havaalanlari size istesin edebilmek gerekir.

6. Zaman, bölgeler veya mevsim olsun, hemen hemen veya gerçek zamanli elde} ve ayarlanabilir olmalidir. Gece uçan kalkis ve yaklasim gerçekçi zemin aydinlatma ve dogru pist isaretler olmalidir.
Hassas zaman modelleme dogru günes, ay, yildizlar ve gezegenler yerlestirmek gerekir. Misir’da aksam ise, uçus oyun simülatörü içinde yaklastiginizda simdi olmalidir.

7. Bir çok ekran kapasitesi simülasyon görünümü farkli görüslere koymak için birlikte programin birden fazla örnegini katilmak için izin verir. Bu, örnegin, baska bir ekran veya bir projektör ileri görünümü görüntülenirken, önünüzde bir monitör sagdaki kontrol paneli görüntülemenizi saglar.

8. Manzara standart tüm göller, nehirler, yollar, demiryollari, sehir, kasaba ve arazi örtüsü (gerçek haritalara göre) olarak içermelidir. Gece aydinlatma kentsel alanlarda ve ana karayollari üzerinde görünür farlar yogunlasan zemin aydinlatma içermelidir.

9. Kokpit alet animasyon dogru gerçek bir düzlemde bulunan gecikme ve hatalari kopyalayip ayni oranda bu sizin disari–vitrin güncellemeleri güncellemeniz gerekmektedir. Temsil bir oyun kullanici gerçek bir uçagin kontrol rahatça oturmak mümkün olacagini yeterince kesin olmalidir.

10. En az üç örnegin mevcut oynarken manzarasi, ilk kisi, üçüncü bir kisi ve bir kokpit görünümü olmalidir.

Tabii ki bir uçus oyun simülatörü elde dikkate almak faktörler çok sayida bulunmaktadir. Herkes kendi benzersiz gereksinimleri vardir. Bu kontrol listesi akilda tutulmasi faktörler 80:20 kural 80 tarafidir.