bir ps3 sorun giderme kilavuzu ile sorunlari çözme

Herkes gibi, PS3 en iyi oldugunu biliyorum. Oyun endüstrisi içinde, size para için satin alabileceginiz en iyi eglence sistemlerinden biri olarak kabul edilir. Birçok diger oyuncular gibi, muhtemelen de PS3 Blu-Ray film izliyor. Hepimiz bu güçlü sistem seviyorum çünkü, sorunlar ortaya çiktiginda oldukça yikici olabilir ve sistem sorunlari vardir. Burada sorunlari çözmek için ariyorsaniz bu yana, burada bazi büyük Playstation 3 sorun giderme ipuçlari.

ps3 sorun giderme Kilavuzu: Ne baslamak gerekiyor

1. Size sahip olacak en yaygin sorun on saniye için güç dügmesine basili tutarak sabit olabilir ps3 donma, oldugunu göreceksiniz.
2. Baska bir yaygin sorun yanip sönen yesil veya kirmizi Güç dügmesi ile PS3 ile gösterilir sistem isiniyorsa. Sogumaya birakin için sistem kapatin. Sistem kontrol edin ve ekstra isi nereden geldigini anlamaya çalisin.
3. Sistem elestirel isiniyorsa ilk isaretlerinden biri açmak aliskanlik ya da bir yanip sönen kirmizi isik gerçektir. Bu serin böylece Bu sorunun tek çözüm, sistem kapatiliyor. Sistem kontrol edin ve ekstra isi nereden geldigini anlamaya çalisin.
4. Oynamak çalistiginiz disk hasarli veya kirli olmadigindan emin olmak için bak. Bazi oyunlar PS3 oynamak olmaz, bu yüzden dogru bir diski oldugundan emin olun. Diskten oldugu yere bagli olarak, PS3 oynamak mümkün olmayabilir.
5. Eger Playstation agina baglanan olmayabilir bir nedeni Ethernet kablosu modeme bagli olmamak kaynaklanmaktadir. Ethernet kablosu sikica PS3 eklenmelidir.

6. Bir dial-up hizmeti sistemi ile çalismaz. Sen Playstation aga baglanmak için hizli bir internet baglantisi kullanmaniz gerekecektir.

sorun giderme ps3 oyun diskler

1. Disk okunamaz, çikarin ve kuru bir havlu ile temizleyin. Günes isigi ve isi kaçinmak disklerin ömrünü uzatir. Kullanimda, kendi case.2 geri diskleri yerlestirmeyin zaman. Bunlari kendi olusturdugunuz eger disklerin tüm kesinlesmis oldugundan emin olun.
3. Sistem için tüm kayitlari NTSC standardini kullanan gerekir.
4. Eger on saniye için çikarma dügmesine basili tutarsaniz sistem kalmis bir diskler kolayca çikarilabilir. Eger DVD kaldirdiktan sonra, daha sonra PS3 oyun sistemi yeniden baslatilabilir.
5. Eger sorunlari istemiyorsan, bir VCR üzerinden PS3 kanca asla. Bu gibi oynadi herhangi bir film nedeniyle PS3 bir VCR ile kopyalama sizi korumak için ekran çabaliyorlar okunmaz olacak.
6. Bazi sistemler bile ebeveyn ve bölgesel kodlari insa olabilir, bu nedenle ayarlarinizi kontrol edin. Bu size ilk olarak sistem kurarken karar bir ayarlanan sifre koymak gerekebilir.

Video ve Ses Sorunlari: ps3 sorun giderme

1. Eger Playstation sistem herhangi bir ses sahip degilseniz, öncelikle TV sessiz yok oldugundan emin olun. Bu saçma gelebilir ama bu oldukça yaygindir.
2. Oturma odasinda ayarlariniza bagli olarak, herhangi bir ses kablolarini gevsek veya sistemin çikardi emin olun. Sizin eglence sistemi hizli bir sekilde PS3 için ses ayarlarini almak gerekir.
3. Oyun çalmiyor, bu PS3 oynamak degil zorlamak için bir sekilde kopya korumali olabilir.
4. Ses girisi ve ses çikisi dogru ayarlanmamis eger kilavuzuna bakin.
5. TV’nize bagli olarak, sistem ile TV girisi moduna uyumlu hale getirmek için bir seyler gerekebilir.
6. PS3 yapmaniz gereken görmek için böylece manuel check özel video ayarlari ihtiyacimiz olacak. Her sey kesme tek seçenek olabilir. Çok bes saniye için güç dügmesine basin, video standartlarinda sifirlamaniz gerekebilir.

playstation 3 sorun giderme büyük faydalar

Bu makalede verilmistir PS3 sorun giderme ipuçlari çogu para kaydedebilirsiniz çok yaygin konulardir. Hiç onarim için sistem göndermek zorunda varsa, bu tiksinti bu genellikle $ 150 size maliyeti, bir çok sistem düzeltmek seyler oldugunu bilmek olabilir.

Yani, sabit hata almak için PS3 için 150 $ ödeme nedir? Eger adim profesyonel kilavuz bir adim ile sistem kendiniz çözebilirsiniz biliyor muydunuz?

Yine simdi alabilirsiniz Rob Sheffield ps3 isik düzeltme Kilavuzu ile korkmayin!