Bir oyun konsolu almak – hangi sistem sizin için en iyisi

Eger youâ € ™ yeni oyun konsolu satin almak isteyen yeniden, o zaman bu okumak gerekir yazidir. Bu makalede, biz üç ana oyun konsollari bir göz atin ve daha sonra da el bilgisayarlari bakmak olacaktir.

oyun konsollari € büyük üç €

Herkes herkes su anda piyasada üç ana oyun konsollari oldugunu bilecek. Bunlar:
wii
sony playstation 3
Xbox 360 konsolu

Hangisi sizin için tek seferde size kalmis tüm, ancak sizin için en iyi düsünüyorum daha iyi bir fikir elde edebilirsiniz, böylece bu yazida da her biri bir göz atin gidiyoruz.

Nintendo Wii en

Nintendoâ € ™ s Wii konsolu ilk olarak 2006 Kasim ayinda serbest birakildi. Nintendo, diger iki büyük konsollari (XBOX 360 ve PS3) daha genis bir kitleye yönelik oldugunu söylüyorlar. Bu yazi (erken 2011) yazimi sirasinda Wii diger iki konsollari üzerinde geçerli lideridir.

Wii hakkinda en iyi seylerden biri oyun kontrolü için devrimci bir yaklasimdir. Wii Remote kullanimi ile, kullanicilar daha fazla fiziksel bir sekilde oyunlar ile etkilesim edebiliyoruz. Bu sadece sadece senin elinde bir kontrol pedi ile oturan çok daha fiziksel seviyeye oyun alir.

sony play station 3

Sonya € ™ s PlayStation 3 PlayStation 2 için ardili ve ilk olarak 2006 Kasim ayinda serbest birakildi. Sony iddia yeni â € œcell processorâ €? PS3 PlayStation 2 islemci daha güçlü 35 katidir.

Muhtesem grafikler ve PS3 online oyun sizi etkilemek için emin olacaktir. Aslinda, PS3 kesinlikle XBOX 360 abonelik maliyetleri ile karsilastirildiginda olumlu ücretsiz, için tamamen online oynamak için saglar.

Yeni PlayStation Move kontrol son sürümü ile, PS3 kesinlikle oyun konsolu pazarinda bir üst rakip oldugunu.

Xbox 360

XBOX 360 Microsoft’un € ™ s güncel oyun konsolu ve ilk olarak Mayis 2005 yilinda yayimlanmistir, PS3 ve Wii biraz daha erken. Eger XBOX 360 ile göreceksiniz bir fark dikey durmak yerine sadece yatay yalan mümkün olmasidir.

360 güçlü 3.2GHz ismarlama IBM PowerPC islemci özellikleri ve 512MB RAM vardir. Ayrica ismarlama ATI grafik yongasi bulunuyor. Tüm bu güç ile, 360 gerçek 720p ve 1080p genis ekran yüksek çözünürlüklü görüntüler üretmek için yetenegine sahiptir. Bu sekilde, 360 bir çok Wii daha iyi degil, oldukça PS3 kadar iyi oldugu gibi.

el sistemleri

Eger oyun oynarken bir fan ama ne bir el alma hakkinda, sonra evde onlari oynamak tutulmak istemiyor musun? Eger En iyi el konsollari sunlardir:
 · Nintendo DS: DS Lite 2006 yilinda piyasaya çikti ve Nintendo DSi 2009 yilinda yayimlanmistir ragmen bir çift ekran konsol, ilk, 2004 yilinin Kasim ayinda açikladi.
 · PSP (PlayStation Portable): Bu el ünitesi ilk olarak Mayis 2004’te açildi. Bu PSP-2000 ve daha sonra 2008 yilinda PSP-3000 daha sonra izledi.

Diger daha az popüler yeni el oyun konsollari sunlardir:
kral oyun
GIZMONDO
dingoo A320
pandora
GP2X F-100