Bir barbie kiz

Bir Barbie kiz … bir Barbie dünyada degilim!

Barbie bilemeyiz kim? Dünyanin en popüler bebek, Barbie elli yil boyunca bir moda ikonu olmustur. Barbie ya da Barbara Millicent Roberts ilk yil 1959 yilinda piyasaya sunuldu. Yillar boyunca Barbie bir iskadini, doktor, uçus hostes, atlet ve digerleri gibi ortaya çikmistir. Orada çok bronzluk cilde sahip bir Filipinli Barbie bile ve bir Filipinli gelinin rol tasvir edilmistir. O “Kugu Gölü Barbie” gibi film, “Findikkiran Barbie”, “Rapunzel gibi Barbie” ve “Barbie ve Elmas Kalesi” bile rol aldi.

Ben küçük bir kiz iken arkadaslarimla Barbie oyunlari oynardik. Biz sevimli kiyafetler farkli ile Barbie bebek giyinmek. Ben Barbie bebek bir rock yildizi gibi giyinmis olan hatirliyorum! Benim için bu gerçekten benim degerli bebek için en iyi olani elbise oldu. Kenara biz onu soyunma da saçlarini yapin. Ben sahsen bir topuz kadar bagli benim Barbie saçini gibi.

Günümüzde, Barbie oyunlari anneler ve kizlari için mükemmel bir yapistirma zaman vardir. Bu tek yönlü, ulasmak için iliskilerini daha güçlü hale getirmek ve kendi küçük prenses ne kadar özel hissediyorum bildirin.

Asagida oynatma süresinde uygulayabileceginiz bazi pratik öneriler. Tek ihtiyaciniz olan korkak dolap, bilezik gibi muhtesem aksesuarlar, kolye, küpe ve çok daha fazlasi. Olusturan toplayin, dudak parlaticisi ve hazir, piriltilar.

Bu “Barbie Oyun gibi giydir beni” denir. Bu kizi ayni zamanda zevk ve yaratici olsun bir çok yaratici Barbie oyunu. Kizin Barbie gibi giyinmek için önce size taklit etmek istiyorum Barbie bir görüntü resim gerekir. Barbie pembe rengini düsünün. Moda ve glamour düsünüyorum.

Mükemmel bir Barbie Ben önermek istiyorum kalkmak Swan prenses gibi Barbie. Sizin kiz eski cüppe ve caz o kadar da Swan Prenses Barbie gibi görünmesi için ortaya çikarmak. Gerçek Swan Prenses gibi ona bakmak yapmak için onu olusturan koyun. Bundan sonra, evin etrafinda gerçek bir model gibi onu tiris olun. Birlikte tatli anilarini korumak için dijital kamerayi kullanarak onu mükemmel modeli anlari yakalayin.

Bir “Barbie Oyun gibi giydir beni” için bir baska güzel öneri Thumbelina gibi Barbie. Daha anlamli hale getirmek için öncelikle film birlikte izlemek olabilir. Bir Thumbelina Barbie gibi ona bakmak yapar onu dolaba gelen elbiseler almak için ona sor sonra. Yaratici olun ve ona Thumbelina bakmak mükemmel kanat sevimli bir çift olun.

Barbie oyunlari anne ve kizi için mükemmel bag zaman oldugu gibi giydir beni. Bu eglenceli ve heyecan verici bir deneyim olusturur ve bag daha güçlü hale getirir ve birbirlerinin sirket keyfini çikarmanizi saglar. Beraberlik daha mutlu bir iliski için anahtar. Sadece yaratici ve çalma süresi nihai yapistirma zaman yapmak için yaratici olmak.