bir arcade site baslangiç

Macromedia gelisiyle Flash ve Shockwave, online Oyunlarimizi popülerlik yaygin artis gördük. Bunun yerine alisveris merkezinde yerel çarsi ziyaret, insanlar artik kendi bilgisayarinizin konforunda web sitelerinde oyun oynamak için edebiliyoruz. Eger bir arcade site kendi, ya da bina birinin düsünüyorsaniz, bunu tesvik etmek yapabileceginiz seyler vardir. Eger arama motorlarinda herhangi birine “online Oyunlarimizi” olarak yazarsaniz, arcade oyunlari adanmis sitelerin milyonlarca zaten var oldugunu göreceksiniz. Bunu görmek, bu cesareti olmak kolaydir. Ancak, basarili bir sekilde sitenizi gelistirmek için yapabileceginiz seyler vardir.

En çok online Oyunlarimizi ziyaret ederseniz, fark edeceksiniz ilk seylerden biri çogu fazla içerik yok olmasidir. Bu siteler kendi yöneticileri çogu sadece oyunlar ekleyin ve bu yeterli oldugunu hissediyorum. Ancak, içerik sitenizi gelistirmek için en iyi yollarindan biridir. Içerik açisindan zengin bir site varsa, çesitli anahtar kelimeler için arama motorlarindan gelen trafigi almaya baslayacaksiniz. Sitenizi ziyaret insanlarin çogu sadece oyun oynamak isteyecektir, digerleri size sunmak için içerik okuma ilgi olacaktir. Eger içerik ile çarsi sitesi tesvik baska bir yolu makale dizinleri kullanimi geçer.

Çesitli oyunlar veya oyun endüstrisi ile ilgili makaleler yazabilirim, ve o zaman bu makaleler almak onlara köprüler ekleyin ve makale listesi sitelerine gönderebilirsiniz. Bunu yaptiginizda, isinizi gibi yöneticileri kendi sitelerinde makaleler yayin baslayacak. Kendi ziyaretçilerin makaleleri okumak sonra, yapmalari gereken tüm ana sayfaniz için alinmasi gereken köprü üzerine tiklayin. Onlar, sitenizi gelistirmek baglanti popülerlik artirmak ve onlar da sizin trafigini artirmak için makale dizinleri mükemmel. Makale dizinleri kullanarak, sik sik rekabetçi anahtar kelimeler için arama motorlarinda üst ulasmak için gerekli olan siddetli yarismalar önlemek olacaktir.

Eger karar vermeniz gerekir bir sonraki sey sitenizde eklemek istediginiz oyun türüdür. Sitenizde koymak arcade oyunlari temelde iki baslik altinda düsecek ve bu özel oyunlar ve olmayan özel oyunlardir. Özel oyunlar sitenize özgü oyunlardir. Bunlar çogu zaman ya da ise bir programci tarafindan tasarlanmistir. Özel oyunlar olusturmak için avantaji sitenizde benzersiz içerik olacak ve insanlar oyun oynamak için sitenize gelmek gerekir. Ancak, özel oyunlar olusturmak Eger bir programci kiralamak programlama deneyimi veya kaynaklara sahip ya gerektirir.

Özel Olmayan oyunlar genellikle diger yöneticileri sitenizde kullanmak için izin oyunlardir. Genellikle, sadece sitenizde HTML kodunu yapistirin ve sonra yayinlayacak. Bu sitenize içerik oyunlar ekleyerek hizli bir yoldur. Ancak bu oyun hem de diger yöneticileri tarafindan kullanilmaktadir, bu nedenle sitenizin benzersiz olmayacaktir. Ayrica, size oyun üzerindeki kontrollerini ile sinirlidir. Eger yaraticisi degildir, çünkü baska kimseye bu oyunlarin haklari satamazsiniz.