Bilmeniz gereken hava yumusak tabanca her seyi

Hava yumusak faaliyeti son yillarda tüm tutku olmustur ve gelisimi kisa bir süre herhangi bir zamanda yavaslama belirtileri gösterir. Ama sporun isim sizi yaniltmasin yok. Zorlanmadan ciddi yaralanmalara neden olabilir hizlarda bir hava yumusak silah sürgün BBS. Eger hava yumusak hakkinda çalisma ariyorsaniz, ya da bir degerlendirme arayan yetenekli oyuncu iseniz, bu makale donanim ve güvenlik prosedürü temellerini kapsar.

hava yumusak silah ve ekipman

Bir hava yumusak silah BB ates kullanabileceginiz sistemleri üç ana tipi vardir. Elektrik motorlu silah veya AEGs (otomatik elektrikli silah), güç gun ates mekanizmasi için ayarlanmis bir pil kullanin. Bu silahlar farkla en iyi sevdim ve onlarin genellikle üstün kalite, üç tip klasiktir için bilinen. AEGs bir yarari, piller kadar bekleme alaninda destek gücü daha kolaydir tasiyan, yedek gaz ocaklari daha küçük ve daha hafif olmasidir.
Bu yari ya da tam otomatik yeteneklerini özellik yok sirf Yayli silahlar, muhtemelen en az popülerdir. Bahar açikça bir sanatçi yetenekleri ates hizli arkaya azalan, isten sonra her zaman içeceklerle gerekir.

hava yumusak güvenlik

Güvenlik hiçbir sekilde bir hava yumusak silah kullanan herkes bas sorunu olmalidir. Size vurdugunda saniyede yüzlerce metre de fitil alti milimetre BBS zarar – onlar maruz kalmayan cilt veya göz grev eger daha ciddi hasara neden olabilir. Hava yumusak veya yumusak silah hava yakin oynarken Söylemeye gerek yok, her zaman (mümkünse tüm yüz maskeleri) göz maskesi kullaniniz. Ellerinizi, boyun ve kafa sayma, gösterilmeyen deri kaplama, ayrica yaralanma riskini azaltmak yardimci olacaktir.

Güvenligi ile ilgili son bir not: hava yumusak tabancaya bir dezavantaji gerçek bir silah gibi görünüyor bu kural icra memurlari ve digerleri genel olarak ikisi arasindaki varyasyon söyleyemem oldugunu. Orada gerçek bir silah için bir hava yumusak tabanca hatali oldugunu çok olaylar olmustur ve korkunç seyler nedeniyle hata olmus. Sadece yasak ortamlarda hava yumusak silah kullanmak ve birisi gerçek bir için ve perplex silahini görebilirsiniz olasidir ise, yapilacak en iyi saplanti yerel kolluk örgütü ile temas ve ne onlara anlatmaktir yapiyor.

Hava yumusak, eglenceli heyecanli ve tutkulu olabilir. Sporun dogasi göz önüne alindiginda, ayni zamanda tehlikeli oldugunu ve ne kadar uyari olursa olsun, yaralanma araliksiz olabilir. Ancak, kullanici kilavuzlari belirtilen temel ilke ve bu makalede, sizin zarar alma olasiligini sonra büyük ölçüde azaltilabilir.