bilgisayar oyunu test isleri – ödeme oyunlar için oyun

Profesyonel bir oyun test tarafindan yürütülen birincil görevi, kesfetmek tespit ve rapor oyun programcilarinin bu hatalarin neden kod düzeltmek saglamak için oyunda hatalar video oyunlari tekrarlanan organize test ediyor. Is bazen sikici, tekrarlayan. Oyun üzerinden oynanan ve tekrar tekrar, genellikle bir küçük oyun olayin tekrar oyun bir hata ortaya çikarmak için bir girisim farkli taktik ve stratejiler kullaniyor. Oyunun test misyonu tüm hatalari müsteri tarafindan yayimlanmasindan sonra yerine onun tarafindan, oyun yayinlanmadan önce bulunan saglamaktir.

Fazla mesai planlanan yayin tarihinden önce hemen krizi süre içinde önemli olmasina ragmen bir oyun test için ortalama hafta, yaklasik 35 saattir. Aksam, hafta sonu ve tatil çalisma programlari duyulmamis degildir. Çogu oyun test oyun sirketin ofislerinde yerinde yapilir.

Deneyim bir oyun test maas belirlemede önemlidir, ama bir oyun test olarak ilk is almak için herhangi bir önceki deneyim test oyunlari için gerekli degildir. Bu video oyunlari oynarken zevk ve açiklayici hata amaciyla yapabilirsiniz ve göründükleri kosullari belgeleyen tek önemlidir.

Oyunu test çesitli arka planlar, egitim ve oyun oynama deneyimi derecesi geliyor. Bazi karakter yaratma ya da gelecekte oyun programlama pozisyonlara hareket umuduyla oyun sirketi içinde itibarini kurmak için oyun test firsatlari kullaniyorsaniz sanatçi ya da grafik tasarimcilari vardir. Mükemmel sözlü ve yazili iletisim becerileri, sebat ve uzun süre, detaylara dikkat test, yetenegi bir metodik ve analitik bir yaklasim için tekrar tekrar oyun oynamak için istekli ve için bir ask: ne olursa olsun kökenden, hepsi bir çok ortak özelliklerinin video oyunlari oynamak.

Sadece iyi test edilmis, sorunsuz ürünler piyasaya çikmak saglamak için onlarin oyun test etmek için iyi bir aday bulmak için tüm oyun sirketleri tarafindan ihtiyaç vardir. Hiçbir sey sadece düzgün çalismiyor bir oyun hatirlamak zorunda daha fazla bir sirketin itibari zarar verebilir. Dogru tutum ile birçok oyun için, bir rüya isi, video oyunlari gelistirmek için yardimci bir kariyer haline bir açilis olabilir. , Hiçbir sey için yillardir yapiyor oldum bir sey video oyunlari oynayarak iyi bir gelir kazanmak için hayal edin.

Uyari bir kelime, ancak gereklidir. Dolandiricilar bir dizi bir oyun test pozisyon için ilgi istismar ederek hizli bir kova yapmak için çalisiyoruz kim, özellikle internet üzerinde, orada oldugu gerçegine kör sanayi girmek için cosku izin vermeyin. Herhangi bir teklif size güvenli oyun test uzak istihdam yürüyüs yardimci olmak için ön para ödemek gerektiriyorsa. Bu bir aldatmaca. Oyun test ariyoruz video oyunu sirketleri gazete, dergi sanayi bölgesi veya sirket web sitelerinde reklam olacaktir.