bilgisayar oyunlari seçimler bugün

Internet üzerinden tüm birçok indirilebilir ücretsiz online oyun var. Bu oyunlar çok addicting gibi görünüyor ve her oyun sitesi indirebilirsiniz bazi farkli olanlari vardir. Bu oyunlarin çogu indirmek için zararsizdir, ancak tüm virüs bu korkutuyor, biz onlari açilis ve sabit disk üzerine kurmak izin vermeden önce onlara bir virüs programi çalistirmak için karar verdik.

Biz gözden geçirecek ilk indirilebilir oyun (maliyeti $ 19.95 tam sürümünü indirmek için ya da ücretsiz daha küçük bir versiyonu indirebilirsiniz) Dynomite oldugunu. Bu oyun bulmaca renge göre maç çekim yumurta tarafindan oynanir. Bu oyunun birden fazla faz vardir. Ilk asama bir rahatlatici ve Time Trial adli bir yavas tempolu bir oyun. , Uzun süre hizli, sert, addicting oyun ariyorsaniz sonsuza Sonsuz modu denemek.

Diger iki bu oyun ile oyun modlari, çignendi ve Fosil meydan vardir. Üç zorluk seviyesi vardir;, kolay sert ve süper. Bu oyunu seviyorum için daha eglenceli hale komik karakterler var. Onlar nasil oynanir oyun, ve ne kadar ayrintili olarak kazanmak için açiklayan bir ögretici var. Tüm oyun boyunca oluyor bazi çok çilgin sesler ve iletisim vardir. Bu tipik düsük hacimli oyun degildir. Yani hoparlörleri açmak ve gülmeye hazir olsun! Eger kazanmak için deneyin!

Kozmik Stacker çok düsük hacimli, aksam geçirmek kolay, rahatlatici yoludur. Bu boot renk güzel bir dizi ile uzayda bir yolculuktur. Bu yolculukta, renk eslesen gruba farkli büyüklükte halkalar monte çalisiyoruz. Ya sonuna ulasmasini ilerleyen halkalari durdurmak için ya da zaman ayirin ve stratejik ayni seyi yapmak için deneyebilirsiniz çalisirken mola boyun hizda yapabilirsiniz. Tüm Eger oynarken, siz renk güzel swirls, gizemli yabanci manzara ve güzel bir rahatlatici müzigi ile çevrili olacak. Biz zor bir günün ardindan dinlenmek için harika bir oyun olarak Kozmik Stacker bulundu.

Kozmik Stacker da (19.99) için ödeme veya ücretsiz kisa sürümünü elde edebilecegi bir oyundur.

Eger tam sürümüne sahip zorunda düsünüyorsaniz size kisa sürümü veya ücretli bir oyun istiyorsaniz Anglor ücretsiz bir oyundur. Bu kötü bir laneti kaldirmak için bulmaca becerileri kullanir.

Eslesen taslari almak için arayisi içinde antik kalintilari kesfetmek ve Angkor Amulet parçalarini bulmak gibi korkunç, zor zincir tuzaklari kaçmak olacaktir. Yol boyunca yildirim ile ayri tas patlama için altin trident gücünü kullanabilir. Büyülü bir güzel, görkemli altin çag heyecan verici yolculugun sonunda bekler. Eger Angkor topraklara umut getiren biri olabilir mi?

Angkor Deluxe sinirsiz oyun, dokuz güzel ayarlari, tüm orijinal tuzaklari ve tehlikeli tuzaklar vardir. Yol boyunca yardimci bonus ögeleri böylece yolculuk asagi zafer güzel yolu olarak olanlar için bir uyanik tutmak vardir. Bu oyun tam modunda saat sürebilir, bu yüzden hazirlikli olun!

Bes Noktalar II yüklenebilir bir sonraki oyunudur. Yine tam sürümü için size $ 19.99 ödemeniz gerekir veya ücretsiz kisa versiyonu memnun. Biz her zaman sizin gibi oyun oynamak yok her ihtimale karsi, ilk kisa versiyonu tavsiye ederiz.

Bu oyun Maymun ve Bulmaca modlari bulma konusunda tüm hala. Bunlar en eglenceli modlari ve oynamak için bagimlilik vardir. Version I ve daha sonra bu Cilt II satin edersek, o zaman her iki sürümü tüm görüntüleri içerir 5 noktalar tam donanimli versiyonu araya koymak mümkün olma avantajina sahip olacak. Oynamak hangi dört modu vardir. Onlar süper eglenceli klasik, maymun, eglence ve bulmaca modu bulmak. Her birinin iyi ve kötü anlar vardir, ama dört sahip de ölüm için sikici degil gibi iyi bir oyun zaman alacak. Bu oyun tam anlamiyla görüntüleri ve rasgele degisiklikler ton.