bilgisayar oyunlari fantezi sanat

Bilgisayarin icadi belki de insan irkinin teknolojik evriminde kritik bir basaridir. Bilgisayar (ve internet) araciligiyla dünya getirdi – ve dünya halklarinin – bizim çok parmak uçlarina. Ve bilgisayar gücü ve esnekligi her uygulama-özellikle eglence adapte olmus: televizyon hizla her evde eglence “sahip olunmasi gereken”, bilgisayarlar en ilgi çekici ve büyüleyici oyun arkadaslari haline gelmistir oldu gibi.

Neredeyse basindan beri, bilgisayar oyunlari insanlar için sasirtici islem gücü getirerek önemli bir rol oynamistir. Iyi eglence için özlem her yil daha güçlü sadece CPU için bir yaris körükledi, ama daha gelismis grafik ve ses kartlari-her ikisi de için gerekli olan en iyi ve en sürükleyici giderek daha karmasik ve gerçekçi oyun dünyalarinda ne deneyim. Buna ragmen, nadiren çagdas donanim sonuna kadar son oyun ses ve görsel potansiyelini gerçeklestirebilir.

(Orada çok küçük ‘rahat oyun’ gibi kumluk oyun alani oyunlari tarafindan üretilen gibi arasinda ilginç bir hareketi mükemmel bir oyun sanat ile mükemmel bir oyun birlestirmek, ama 3D animasyon, detaylarin binlerce sasirtici islem gücü gerekli gerektirmeden, dedi, ve fizik dikkat. mükemmel bir örnek) güzel resimli erkek ve kadin karakter yüzlerce bir kütüphane kullanir Tradewinds Karavan vardir.

Giderek gelismis bilgisayar grafikleri ve animasyon yazilimi ve teknolojisi de adam bir zamanlar film ve televizyon tek il bir sekilde fantezi kendi uçus gerçeklestirmek ve dünya çapinda paylasmak için izin vermis. Sanat çok daha kaliteli olmasina ragmen ve siki sanat yönetmenligi altinda usta sanatçilar (örnegin, Baldur Kapisi, Icewind Dale, olarak üretilen – Erken oyun sanat insanlar, yerler ve seyler temsil etmek için taranan sanat biraz daha fazla sanat statik parçalari, yer ve özellikle Üç Krallik XI Romantik – erkek ve kadin savasçi, saray ve bir feodal Çin ortamda halk) yaklasik 1000 güzel tarihsel ilham resimler sahiptir. O zamandan beri, video oyunlari hizli canli animasyon ve dikkat isiga, gölgeler, agirlik ve fizik diger kanunlar ile yeni seviyelere hayal gücü ve oyuncu nisan almis.

Bilim kurgu ve fantezi her zaman yetiskinler kadar çocuklar büyüledi ve video oyun yapimcilari canli dijital sanat ve bir kez kelimelerle tarif ve belirsiz hayal gücüne kaldi ne dijital animasyon temsil yetenegi üzerinde paraya sahip. Kitap bir kez kelime bosluklari doldurmak için aklimizi heyecanlandirmak için oldugu yerde, simdi bilgisayar oyunlari hepimizi yerler ve sesler almak için meydan. Ve gerçekten orijinal ve yenilikçi oyun sanat ve bazi oyunlarda kavramlar yeni yerler ve hatta yeni düsünce yollari bize maruz.

Fantezi hikayeleri büyülü ve dogaüstü temalar, yaratiklar ve ayarlari ile yüzyillar boyunca bize büyülenmis var ve mitoloji ve klasik kaliplasmis çekilen zamansiz sik bir kez tanimlanabilir de tanidik hale farkli sanatçilar tarafindan ve farkli oyunlarda sayisiz sekilde yeniden öngörülen devam henüz yeni tekrar tekrar.

Dijital sanat ile fantezi sanat hayata getirmek için bilgisayar ile, video oyunu yapimcilari tüm güzel ve inanilmaz sanat sadece çekici, dokunakli, heyecanli hikayeler ile gelismis olabilir gerçeklestirmek için hizli edildi. Ve bir bilgisayar saglayan etkilesim ile, oyuncular (onlar hikayenin parçasidir ve gerçekten sadece seçimler ile sonucu belirleyen hissediyorum, ama strateji, stratejik ve hizli düsünme, deney ve problem çözme kombinasyonlari degisen, ve tabii ki olabilir ama her zaman degil) iyi bir el-göz koordinasyonu – genellikle zorluk artan seviyeleri ile, oyuncu büyümeye ve gelistirmek zorunda.

Bu evrim boyunca, ancak, fantezi sanat ve fantezi oyunu dünyanin en canli deneyimi için dijital sanat ve ses en yüksek kalitede önemli olmustur. Belki de daha önce hiç olmadigi, insanlarin tabiri caizse, kendi kapak ile kitap degerlendirilecektir.

Insan kahramanlari giderek gerçekçi dijital kopyalarini ile birlikte hikaye bir iyi yazilmis roman karakterleri ile yakalanmis zaman sahip kimlik ve yatirim anlaminda yakalamak için çalistik. Gerçege yakin bir karakter – onlar nasil hareket, yüzlerini duygu görüntülemek nasil, nasil aci ile onlar çekinme – tüm oyuncu tarafindan büyük bir katilimi katki ve birçok oyun bile daha daldirma için görüs bir birinci sahis noktaya benimsemeye hizli edildi 3D ana akim haline.

Hiç olmadigi kadar ve etkilesim ve bilgisayar oyunlari mevcut seçim ile birlikte, insanlar bir hikaye katilabilir. Might Heroes and Magic V, dünyanin her yerinden oyuncular gibi oyunlarda en iyi sekilde oyun stratejileri ve yenilikçi ve beklenmedik kombinasyonlar gibi hususlar birlestirerek, güçlü ya da sadece ilginç bir karakter ‘insa’ nasil tartismalari mesgul. Ve bazi oyunlar bazen, kahramanlar nasil gelistigini daha fazla büyüklükte siparisleri çok daha fazla seçenek sunuyor. Bütün dinamik silahlar, amour ve diger ekipmanlar için sanat eserleri ile oyunda karakter degistirerek gelistirilmistir.

Film ve televizyon oldugu gibi, sanat ve hikaye dogrultusunda biz bilinçli olarak farkinda olmayabilir derece bile bizi etkiler görünmez bir bilesenidir. Hatta bilgisayar ilk günlerinde, iyi oyunlar güçlü sanat yönü gösterdi ve hikaye anlatimi ve giderek daha önemli görsel deneyim ile, büyük video oyunu sirketleri sanati bölümleri genellikle çok çalisirlar ve sanat basit veya daha az kritik dis kaynak gerekir. Sadece fantezi roman statik kapak gibi gerçek olamayacak kadar güzel ve dolgun kadinlar ve düz abs ile sert, yakisikli erkekler ile ilgili fantezi sanat görmeyi bekleyebilirsiniz. Bir bilgisayar oyunu olarak daha adil kahraman görünümlü kahramanlari ile oyun dünyasi doldurmak için daha çesitli olmasi gerekir, ancak, ve aslinda, bazi oyunlar (örnegin Spellforce gibi), oyuncular için bir “atipik” bir görünüm seçebilirsiniz karakteri onlar kontrol edecek. Ille bir rol oynadigi en geleneksel bir görünüm – – Spellforce, oyun gelistiricileri kahraman, eski yarali ve hatta saçsiz olabilir böylece bir karisimi eklemek için özen kontrolü, katilimi anlaminda ekleyerek, ve “mülkiyet” oyun deneyimi.

Bilgisayar oyunlari oynamak bile, en az deneyim ve ekran görüntüleri ve fantezi sanat duvar kagitlari ile güzel sanat zevk yine de. Genellikle fantezi silah ve zirh sik birlikte disari katli karakterleri – Kadinlar fantezi sanat baskin, tabii ki, ama ayni zamanda popüler “cool” her türlü karakter ariyoruz. Ve roman kapaklari üzerine yolunda bulur çagdas fantezi sanat oldugu gibi, yeterince uzak yumusak pornografi cinsel uyandiran ve bazen giyim sadece bir kit parçasi olmak için, çiplak deri bir gereksiz miktarda var.