benim xbox nereye i ölüm xbox düzeltmenin bir kirmizi halka alabilirsiniz rrod_ var yardim

Ölüm xbox düzeltmenin bir halka ihtiyaci bir agir oyun oyuncu youıre eger almak için gidiyoruz, oldugu gibi parlak xbox, bazi önemli tasarim hatalar var. Hangi için Microsoft suçlu hissediyor olmalidir (yeni HALA kusurlu!).
Yani size ölüm Xbox 360 yanip sönen kirmizi halkalar görme bir üzüntü, sik bölümüdür. Kitleler bu engel ile oldugu gibi Sonra tekrar, kanitlanmis ve garantili çözümler yükler simdi var. Bu nedenle tüm kötü degil itys, size xbox düzeltmeye Microsoft ödemek zorunda, ve yeniden tasarlanmis dogrultusunda beklerken ucunda hafta onsuz donıt.
Ama ölüm kirmizi halka (Xbox RROD) neden olur ve hangi yollarla bu düzeltmeye var?

Bu oldu ilk kez itys, kendinize kirmizi isik Xbox düzeltmek için Microsoft’a 360 geri gönderme, ya da üzerinde kaput kaldirma gibi çok ciddi bir sey yapmadan önce, sansli almak ve sadece olabilir asagi konsol serin dogru izin bulabiliriz hasarli kaynak noktalari tekrar iyi yapmak ve hiçbir sey yapmadan tekrar ve çalisiyor olabilir olsun. Gelecekte Xbox havalandirmak için denemek yapmalisiniz ragmen, kirmizi isik Xbox düzeltme sorun olarak sadece onarim olmadan oluyor devam edecektir.
Ayrica video olmadan youıre, çok kirilgan theyıre olarak, ses ve görüntü kablosu (AV) degistirmeyi deneyin ve eger kolayca zarar görebilir. Bir yeni bir satin almadan önce bir deneme olarak (size donıt bir yedek varsa) bir arkadas test olacaktir.
Önce bu hizli düzeltmeleri girisimi
1) xbox kapatin, (bir saatten fazla sürebilir itys gerçekten sicak ise!) En az 20 dakika bekleyin ve tekrar açin.
2) gevsek kablolari kontrol edin.
3) Güç kablosu disindaki tüm kablolari çikarin ve onlari Lütfen takin
4) sabit sürücü çikarin ve tekrar degistirin.
5) tekrar açmayi deneyin.
Bu doesnıt onarim kirmizi isik Xbox düzeltme, IYM korkuyor ama youıve gibi görünüyor ile basa çikmak için gerçek ciddi hatalar var ise.

Hangi en iyi DIY kirmizi isik Xbox düzeltmeleri, ve kaç tane var?
Efsanevi xbox havlu düzeltme i degil bu bir isitmali çalim için. Yeniden baglanmak alev önce Xbox lehim baglantilari için isteyen, 25 dakika havlu firinda Xbox Cook!
Xbox havlu düzeltmenin Plansiz yürütme itfaiye bir ziyaret yol, ve gerçekten sanssiz evsizlik eger olabilir!
Önerilmez.
Diger çözümleri konsolun açilmasi gerektirir ve herhangi bir garantiyi geçersiz kilar.
Daha sonra ya consolex-kelepçeler (anakart için isi alicilari düzeltmek), ve bunun yerine isinir zaman hareket durdurmak için anakart destek olanlar yerine düzeltmenin 2 yöntem, içine yikmak.
Konsol kurus düzeltme i size konsolunu açmak için Ihtiyaçlari ve yerine x-kelepçeler (zor ve termal macun kullanimini gerektirir hangi) yaptirmayi daha iyi peni ve elektrik bandi kullanarak anakart destek için bir teknik sunuyor. Insanlar da boyutuna kesilmis bir kalem silgi uyguladiktan, dolayisiyla konsol lastik (yok kis kis gülme!) Düzeltme ve Xbox silgi düzeltmek çok olsun.
Bu teknik pek çok için çalisiyor ve özel bir alet ya da termal macun gerektirir.
Consolex-kelepçeler sorunun kök, ancak termal son (12 $) kullanimini gerektirebilir, ve bir daha uzun sürebilir gibi i bir prim çözüm x-kelepçeler yerine.
Konsol isi tabancasi düzeltme i ben sahsen bu kullanilan herkes whoıs biliyorum donıt.