benim wii indirme yorum – gerçekten Wii oyunlari indirebilirsiniz

Benim Wii Indirme web üzerinde en büyük oyun indirme siteleri biridir, ve Nintendo Wii, piyasadaki en popüler oyun konsolu için sadece ayrilmistir. Eger su anda bir Wii kendi olsun ya da olmasin, bu benim Wii Indirme yorum size bazi ilgi çekici olabilir.

Web sitesi, en önemlisi, gezinmek için kolay basit ama çekici bir tasarima sahiptir. Eger giris yaparken biz oyunlar ile baslayacagiz olan çesitli kategoriler, seçim mümkün olacak. MyWiiDownloads konsol Su anda Wii oyunlari tam listesi disari vardir, ve biz tam demek. Biz Nintendo kendilerinden resmi oyun listesine liste karsilastirildiginda, ve üriner bir oyun eksik bulundu. Buna ek olarak, oyunlar herkesten önce erisim saglayan, çogu bile magazalarda kendi resmi yayinlanmadan önce mevcuttur.

Wii oyunlari birkaç GB kadar büyük olabilir gibi bu benim Wii Indirme yorum yardimci odaklanmak istedim sitenin bir alan, kendi indirme hizi oldu. Neyse ki indirme genellikle 200 kb / s isareti tepesi, bir yanan hizli bir oranda çalistirin. Hatta en büyük oyun birkaç saat içinde kolayca indirilebilir.

Oyun bölümüne ek olarak, ayni zamanda Wii Media Center ile kullanilabilir hepsi film ve müzik, için bölümler var indir edilir. Bu bölümlerde oyun toplulugu olarak oldukça saglam olmasa da, onlar hizmet için güzel bir bonus ek konum, ve bu siteleri de hizli indirme hizlari ile birlikte gelir.

Sonraki kadar, bizim Benim Wii Indirme yorum kendi hileler bölümüne bir göz attim. Bu bölümde, sistem oyunlarin çogunlugu için kullanilabilir birden fazla hileler ile, onlarin oyun bölüm olarak esit olarak saglam oldu. Orada çok hile en sevenler için, bu bölümde paha biçilmez bir kaynak olacagina.

Orada birçok indirme siteleri ayiran web sitesinin bir diger ilginç alani kendi homebrew bölümdür. Iste bunu yeni yetenekler vererek, Wii üzerine indirilebilir ve kurulabilir çesitli uygulamalar bulabilirsiniz. Ek oyunlar indirilebilir Örnegin, bir medya oynatici indir, ve hepsinden önemlisi, bir Super Nintendo emülatörü indir var. Biz Wii Final Fantasy 6 veya Süper Mario oynamak için güçlü olmak kabul tek basina fiyat deger olmalidir yok gibi klasik oyun seven herkes için.

Homebrew bölümü de onlarin en büyük basarilarindan biri, ve biz en çok bu benim Wii Indirme yorum yürütürken ile etkilendik bir sahiptir. Wii Yedekleme Loader Wii üzerine indirilebilir bir programdir ve hangi kolaylikla, gerekli pahali mod chip ile yedek oyun tüm çalabilirsiniz. Bu içi programlanmis gibi baska bir Wii indirme sitesi, bu homebrew sunuyor. Zaten olaganüstü bir hizmettir ne etkileyici bir yani var.

Biz son derece etkilendim bizim Benim Wii Indirme yorum uzaklasti. Müsteri hizmetleri, oyun, film ve müzik eklemeler line-up günlük yapilir, ve daha fazla homebrew uygulamalar ve bonus içerik düzenli olarak eklenecektir olsun, mükemmel. Wii severler için, bu gerçekten bir no-beyin oldugunu ve henüz Wii vagon üzerinde zipladi degil olanlar için, bu site senin kararin daha kolay bir hale yardimci olacaktir.