benim gizli dünya hayal

Hayal: My Secret Dünya tipik bir oyun degil. Bu bir oyun daha interaktif bir günlük fazla. Eger ruh hali izlemek ve gün için günlük faaliyetleri hakkinda notlar tutmak için kullanabilirsiniz. Eger oyun içinde yapmak için bazi faaliyetleri yapmak yeni faaliyetler kilidini olacaktir.
Benim 10 yasindaki kizi günlükler düzinelerce vardir. O kadar Hala insanlar onun için onlari satin tutmak içeri karalama için disinda bunlardan herhangi birini kullanan degil, onlar ucuz konum ve onlar hiç kullanilmasi durumunda para için iyi bir deger olacaktir muhtemelen çünkü.
O verilmis en son günlügü hayal edilir: My Secret Dünya DS için. Bu onun yeni DS (biz ona yeni bir tane aldim sonra iki gün kadar açmak için sadece, birkaç ay için son DS kaybettikten sonra) ile birlikte bir özgür oldu. Belki de bu günlügü ile birlikte ekstra etkilesim aslinda onu kullanmak tesvik edecektir düsündük. Peki zaman zaman o bazi sayfalari üzerinde “merhaba” yazili, ama çok baska oldu.
Hayal baslatirken fark ilk sey: Eger DS etrafinda açmak gerekir bu yüzden benim Gizli Dünya her seydir sideway oldugunu. Bu baslik daha fiziksel bir günlük hissediyorum verir ve hos bir dokunus oldugunu. Bu günlük kullanmak için bir parola gerektiren da güzel, bu yüzden gerçekten üzerinde sir tutabilir. Hatta, alisilmadik, hatta tek bir kelime tek bir sayfa üzerinde ekstradan bir sifre koymak veya olabilir. Bu onlari ezmek adini görmeden arkadaslariniza günlügü göstermek saglar.
Garip oyunda avatarlar erkek veya kadin olarak olusturulabilir, ancak kisisel avatar ise, sadece kadin olabilir. Ben kizlari hedef alan ama hep birlikte bunu kullanarak erkek vazgeçirmek istiyorsaniz gibi oldugunu anliyoruz.
Bilindigi gibi genç insanlar genellikle seyler özellestirme seviyorum. Cep telefonu zil sesleri itibaren, myspace sayfalarina, yatak odasi duvarlari için. Senin günlük özellestirme düsünün temel amaçlarindan biri olmasinin nedeni budur: My Secret Dünya. Günlük erkek arkadasin sorunlari hakkinda yazmak için kullanilmasa bile Yani, muhtemelen (yine de özel kisinin gözünde güzel) güzel bakacagiz. Bu renk, tasarim ve her yerde çikartmalari yerlestirme ve ayrica avatar için bir göz olusturarak özellestirilebilir.
Eger hayal kullandiginizda: ilk kez My Secret Dünya sizin biyografi doldurmaniz gerekir. Hoslandigi hoslanmadigi sevdiginiz hayvan ve bu tür bir sey nelerdir. Bu bilgiler, Wi-Fi baglantisi (ya da isterseniz onlara konusarak) kullanarak arkadaslarinizla paylasilabilir.
Bunu bir kez ilk sinav kilidini. Bilgi yarismasi aslinda makyaj giyim gibi eger kiz kardesinin giysi borçlanma ya da seviyor hakkinda sorular sondalama soran bir kisilik testidir. Testin sonunda size kisilik bir açiklama verilmistir.
Bu yapildiktan sonra, ilk mini oyun kilidini açabilir. Bu oyunda oyuncu kopyalamaniz gerekir ve dogru yerlerde çikartmalari yerlestirerek bir ekrandan diger için hayal. Bu bir kötü düsünülmüs ve mat bir sorundur ama tamamladiktan sonraki sinav kilidini, ve tüm 4 oyun kilidi kadar döngü devam eder.
Benim Gizli Dünya: yetiskin bir erkek olarak, zor hayal cazibesini anlamak için görmek. Ben 10 yasinda bir kiz ancak baslik zevk nasil … görünce O benden çok daha üzerinde daha hizli vazgeçti gibi, ayni görüsü hala duyuyorum. Ve üç hafta sonra o bu yana kullanilmis degil.